Dead Spreading: Survival
0 (0)

Dead Spreading: Survival

Opis:

Gra Dead Spreading: Survival to wciągająca strzelanka zombie, w której musisz niszczyć zmarłych, szukać towarzyszy, podbić ziemie i znaleźć cenne rzeczy.

Koniec świata już nadszedł, perspektywy planety są bardzo rozczarowujące. Z powodu rozprzestrzeniania się nieznanej choroby większość ludzi zamieniła się w żywych trupów, ale kilka osób uniknęło smutnego losu. Postać jest jednym z ocalałych, który oczyści Ziemię z antagonistów zombie. Kierownictwo zapewni jasne wytyczne dotyczące misji. Podczas sprzątania terytoriów ważne jest również, aby szukać innych ocalałych kolegów, przedstawicieli jakiejś specjalnej organizacji.

Przed rozpoczęciem przygotowuje się: ulepszanie wyposażenia, wybór broni, odblokowywanie dostępnych postaci i ulepszanie ich umiejętności. Następnie celem jest zniszczenie złych duchów na terytorium, żołnierz dowie się, ile zombie zatacza się w tych częściach. Do zębów uzbrojeni bohaterowie będą walczyć w nierównej bitwie; jest kilkaset razy więcej antagonistów. Pod względem wielkości większość umarłych można porównać ze zwykłą osobą, tylko szefowie wyróżniają się zbyt wysoką posturą i dużą wagą. Giganci pojawiają się wśród tłumu zombie, aby skomplikować zadanie żołnierzy. Ich występowanie w lokalizacji nie ma nic wspólnego z ukończeniem poziomu.

Charakterystyczne cechy gry Dead Spreading: Survival:

  • poszukiwanie pomocników do wspólnej walki z zombie;
  • wypełnianie misji;
  • ulepszaj broń i umiejętności;
  • ścigając tłumy wrogów;
  • ukryty skarb.

Animowana grafika akcji zmniejsza stopień paniki. Kiedy setki zabitych są stracone, widoczne są małe plamki krwi, ale nie zasłaniają widoku. Widok z góry pozwala spojrzeć na sytuację w sposób bardziej całościowy, aby wykluczyć opcję strachu w przypadku drobnych problemów. Liczne ulepszenia umożliwiają wybór fajnego sprzętu i chwytanie różnych broni, aby strzelać szybciej. Szybkość reakcji jest fundamentalna, kilka sekund bezczynności wywołuje zwiększoną aktywność zombie. Zadbaj o oczyszczenie planety ze zmutowanych złych duchów!


Reklama

Dead Spreading: Survival

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/09 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |