Amerykański tata! Syn apokalipsy
0 (0)

Amerykański tata! Syn apokalipsy

Opis:

Game American Dad! Wkrótce Apocalypse to strategiczna gra fabularna, którą można porównać z Hustle Castle i Fallout Shelter, ale oczywiście z niektórymi jej funkcjami, które można bezpiecznie przypisać komediowemu charakterowi tego, co się dzieje, do którego wszyscy byli przyzwyczajeni i którego twórcy musieli dokładnie rozważyć do odniesień do wydarzeń z serii.

Przygotowali grę w studiu My.com BV, które jest bardzo znane wśród fanów gier na Androida i nie tylko dlatego, że stworzyli wspomniane gry Hustle Castle, a także są znane z doskonałej aplikacji Maps.me, która jest mapą offline i korzysta z ogromnej poszukiwane przez podróżników z całego świata.

Tak czy inaczej, wracając do wydarzeń, które odbędą się w rodzinnym mieście bohaterów, które zostały zaatakowane przez kosmitów! Niestety okazali się mniej przyjaźni w porównaniu z Rogerem (kosmitą z rodziny Smithów), więc zaczęli terroryzować miasto, rodzina Stan została wzięta jako zakładnik, a ich los i los całego świata są teraz w twoich rękach.

W twoich rękach będzie głowa rodziny - Stan Smith, który musi zorganizować schronienie w piwnicy swojego domu oraz zebrać zasoby i wiedzę do walki z najeźdźcami. Różnorodne postacie z serii pomogą ci, więc nie zostaniesz sam. Planuj swoje ataki, zdobywaj zasoby i staraj się rozwijać tak szybko, jak to możliwe, ponieważ twój przeciwnik zyskuje siłę i przygotowuje się do walki z tobą w dowolnym momencie.

Humor, który zdecydowanie stał się znakiem rozpoznawczym serii, znajduje odzwierciedlenie w oknach dialogowych i samych wydarzeniach, więc jeśli chcesz przeżyć grę humoru z humorem, jest to świetna opcja.

Funkcje gry American Dad! Wkrótce Apocalypse na Androida:

  • Unikalne połączenie odgrywania ról, strategii i przetrwania
  • Zbuduj swoje schronienie i go rozbuduj
  • Walcz z najeźdźcami
  • Zdobądź zasoby i wszystkie inne niezbędne wartości gry
  • Porozmawiaj z innymi osobami, które przeżyły, i baw się dobrze

Wady gry:

  • Reklama w „słusznym miejscu”, ponieważ gra jest dystrybuowana za darmo
  • Są też zakupy, które w pewnym momencie będą potrzebne, zwłaszcza jeśli jesteś zdezorientowany spowolnieniem tempa rozwoju.
  • Fani Hustle Castle z pewnością będą mieli pytania, gry są w niektórych momentach bardzo podobne, co jest logiczne.

Ito
g: gra American Dad! Wkrótce Apocalypse to przypadek, gdy programiści otrzymali całkiem wysokiej jakości projekt, który idealnie pasuje do tematyki serii, więc jeśli bajki i humor są twoje - koniecznie sprawdź to, polecamy!


Reklama

Pobierz Amerykański tata! Syn apokalipsy 1.11.1

Nowości w tej wersji
We're celebrating the 300th episode of American Dad! with a new unique event! Roger has shattered into tiny pieces and only you can help the Smiths save him! Complete quests, collect Hammers, and break magical jars to find Roger fragments and put him back together. You'll win awesome rewards in the process!
informacje ogólne
wersja 1.11.1 (2252)
Data umieszczenia 2020-09-20 04:36
rozmiar 118.08 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

PAY_THROUGH_BAZAAR

PAY_THROUGH_BAZAAR

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje My.com B.V. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/13 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |