PvPets: Tank Battle Royale
0 (0)

PvPets: Tank Battle Royale

Opis:

PvPets: Tank Battle Royale to bitwa czołgów, w której zwierzęta kontrolują jednostki. Aż do 20 uczestników w formacie online walczy o zwycięstwo z bestialskim entuzjazmem, a wszystko to jest dostępne za darmo na Androida!

Gracz jest zdeterminowany przez samochód pancerny i tych, którzy poprowadzą bitwę. Dostępnych jest wiele zwierząt, od psów i papug po tygrysy i hipopotamy. Po wybraniu techniki i postaci możesz dołączyć do gry. W tym miejscu do dwóch tuzinów jedzie wyłącznie w jednym celu: zniszczyć wszystkich i zostać ostatnim ocalałym. Intencje przeciwników częściowo upraszczają zadanie; mniej czołgów będzie musiało zostać zniszczonych; antagoniści zabijają się nawzajem, walcząc między sobą. Najważniejsze jest to, że nasz bohater nie powinien być wśród przedwcześnie zmarłych.

Mecz trwa do 3 minut i sprawia, że ​​się śpieszysz. Bitwa może potrwać krócej, jeśli zwycięzca zostanie określony wcześniej. Przegląd z góry pozwala zobaczyć znaczną część strony, ale taktyczne działania totemu i przeciwników są widoczne bardzo wyraźnie, obraz nie jest zbyt odległy. Możesz nawet rozważyć ulepszenie czołgów innych ludzi i po meczu zastosować własne pomysły. Wiele zestawów pierwszej pomocy i amunicji jest rozrzuconych po całym terenie, przydadzą się w walce i pozwolą ci atakować dłużej. Zabawna walka postaci z kreskówek kończy się krwawo: ze wszystkich stron zbliża się czerwona kałuża, która skrapla ostatnich ocalałych. W ostatniej chwili będziesz musiał walczyć na bardzo małym obszarze suchego terytorium.

Funkcje gry PvPets: Tank Battle Royale:

  • unikalne cechy pojazdów bojowych;
  • ulepszyć czołgi;
  • wiele rodzajów zwierząt;
  • trudne misje;
  • bonusy i nagrody do triumfów.

To
Każdy czołg łączy w sobie wiele zalet i wad, konieczne jest określenie, które wskaźniki są gotowe do poświęcenia, przemyślenie elementów strategii i subtelności taktycznych. Bardziej doświadczeni użytkownicy będą lepiej chronieni, ale rozmiar nie zawsze jest ważny. Razem możesz wywołać panikę w trzecim i wykorzystać moment, jeśli tylko wtedy, aby mieć czas na zniszczenie drugiego. Jasna instrukcja pomaga w ciągu kilku sekund zrozumieć cele i nauczyć się je osiągać. Ładna grafika, dynamiczna rozgrywka i dobra muzyka w tle są atrakcyjne, ale największą przyjemność sprawia zwierzak, który jest niesamowicie szczęśliwy z ulepszeń i zwycięstw. Pomóż ukochanemu bohaterowi poprowadzić tabele ocen!


Reklama

Pobierz PvPets: Tank Battle Royale 1.3.1.10188

Nowości w tej wersji
A new and improved version of PvPets is here ???. Want to know what’s inside this update?

⭐️ New Star Ranks feature: Defeat other players and gain ranks!
⭐️ New time-limited events: Compete for special rewards!
⭐️ Many new tanks added to the roster!
⭐️ Get ready for a whole new Battle Pass season!
⭐️ Bug fixes

Ready for a wild ride?
informacje ogólne
wersja 1.3.1.10188 (10188)
Data umieszczenia 2020-01-30 03:17
rozmiar 88.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje IUGO Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/13 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |