Zielona skóra: Mistrz lochów
0 (0)

Zielona skóra: Mistrz lochów

Opis:

Gra Green Skin: Dungeon Master to fantastyczna gra RPG, w której musisz brać udział w turowych bitwach, szukać skarbów w trzewiach baśniowego świata i odkrywać wielkie sekrety.

Urocze stworzenia o zielonej skórze potrzebują nowego bohatera, gotowego na niebezpieczne przygody, podróżując po fantastycznych lokalizacjach, walcząc z wieloma wrogami. Początkujący jest testowany pod kątem zdolności do zadawania ciosów, turowej bitwy z kilkoma słabymi przeciwnikami, a spotkanie z pierwszym bossem pokaże, jak obiecujący jest gracz, czy może zostać głową klanu. Gdy początkowe wyniki okażą się godne - zielonoskórzy opowiedzą ciekawe historie, zapewnią możliwości stworzenia własnej linii rozwoju fabuły. Do walk możesz wybierać bohaterów różnych klas, ale nie więcej niż czterech. Zwycięzcy otrzymują motywacyjne prezenty i przydatne ulepszenia.

Jaskinie, labirynty i lochy pełne wrogów i skrzynie ze skarbami. Oprócz talentu do walki przywódca klanu musi mieć możliwość eksplorowania terytoriów, znajdowania przydatnych przedmiotów, organizowania przyjęć i rozpoczynania nowych przygód w dowolnym momencie. Jeśli rozmiar dostępnej strefy wydaje się zbyt skromny, utwórz klan, aby zaatakować obce ziemie.

Sprzęt jest podzielony na poziomy specjalne: są proste przedmioty z podstawową ochroną, ulepszone opcje dla bardziej doświadczonych i legendarnych przedmiotów dostępnych po ukończeniu specjalnego zadania. Rolę patronów mogą pełnić boginie, które chcą nadać spektakularne umiejętności tym, którzy będą w stanie przyciągnąć ich uwagę i zdobyć przychylność.

Charakterystyczne cechy gry Green Skin: Dungeon Master:

  • do 4 asystentów zespołu;
  • drapieżniki, potwory, ludzie, inni przeciwnicy;
  • pułapki i podstawy;
  • boginie, które dają dodatkową siłę;
  • nagrody i elementy pomocnicze.

P.
Projekt zaskakuje różnorodnymi lokalizacjami, różnorodnością
aktorzy i niezliczone konsekwencje fabuły. Znaczna część czasu gry poświęcona jest bitwom, ale misje polegają na poszukiwaniu biżuterii, która jest niedostępna z powodu aktywności antagonistów. Nawet podbój obcych krajów jest przeprowadzany w celu uzupełnienia listy znalezionych skarbów. Świetna grafika, częste dialogi i porady, pomoc elfich bogiń i innych elementów gwarantują zabawę wszystkim fanom tego gatunku!


Reklama

Pobierz Zielona skóra: Mistrz lochów 1.1.2

Nowości w tej wersji
Chapter 2 Grand Open! Begin a new Adventure!
-New Chapter Added
-New Partner Added
-New Treasure Collection Added
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (1001002)
Data umieszczenia 2019-12-18 20:58
rozmiar 96.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/14 09:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |