Chaos Lords: Tactical RPG
0 (0)

Chaos Lords: Tactical RPG

Opis:

Gra Chaos Lords: Tactical RPG to imponująca gra RPG, w której armia walczy z różnymi złymi duchami, a na scenach online dochodzi do starć z armiami panów pod kontrolą innych użytkowników.

Przyszłość wszechświata fantasy jest w niebezpieczeństwie. Gracz działa jako władca, buduje taktykę walki swojej armii z licznymi demonami i potworami, aby dać nadzieję na rozwój tego niezwykłego świata. Różni wojownicy są gotowi do walki i pokazują swoje unikalne umiejętności. Można je ulepszyć, a zaklęty sprzęt daje specjalną siłę, czyni zespół silniejszym. Będzie wiele gier walki, za każde zwycięstwo przyznawane są znaczące bonusy, oprócz umiejętności bojowych i wyposażenia, zdobyte elementy można przeznaczyć na ulepszenie zamku. Twierdza powinna wyglądać przyzwoicie.

Walkę ze sztuczną inteligencją i niezrozumiałymi żywymi stworzeniami można zastąpić wspaniałymi bitwami online. Oprócz podbijania nowych stron konieczne jest zajęcie się umacnianiem istniejących terytoriów, czasami trzeba wiele wysiłku, aby wyprzeć obcych z posiadłości użytkowników. Złam plany przeciwników, dopasuj je do twojego scenariusza.

Charakterystyczne cechy gry Chaos Lords:

  • bitwy z potworami i prawdziwymi graczami;
  • zarządzanie armią unikalnych bohaterów;
  • ulepszenie postaci;
  • podstawowe ulepszenia, użycie zaklętego sprzętu;
  • Spotkania PvE i PvP.

Projekt ujawnił także temat poszukiwania skarbów, a różnorodność misji gwarantuje ekscytującą rozrywkę na długi czas. Deweloper zwrócił uwagę na grafikę i badanie szczegółów fantastycznego wszechświata, dlatego badanie środowiska znajduje się również na liście głównych zadań. Jest wiele magicznych i ukrytych informacji, fabuła jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje w pierwszych minutach. Duża liczba komunikacji z postaciami pomaga znaleźć wiele przydatnych niuansów i prawidłowo kłaść nacisk.

Melodia tła aktywuje wojowniczy nastrój, pomaga skoncentrować się przed bitwami. Totemy prawdziwych graczy są szczególnie okrutnymi i niestandardowymi akcjami, ale tłumy demonów również nie pozwalają się zrelaksować. Udowodnij swoją siłę różnym przeciwnikom i spróbuj znaleźć prawdę wśród tajemnic magicznego świata!


Reklama

Pobierz Chaos Lords: Tactical RPG 1.14.0

Nowości w tej wersji
Chaos Lords update:
- New World Boss: Black Dragon
- UI redesign
- Guild & PvP rebalance
- Market changes
- Soul Stones changes
- Dozens of minor fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.14.0 (2293)
Data umieszczenia 2020-06-14 03:47
rozmiar 80.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/15 11:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |