Szalone kształty
0 (0)

Opis:

Crazy Shapes to urocza platformówka, w której bohater śpieszy na ratunek zwierzętom, które wcześniej były w pełnej harmonii. Konieczne jest wyeliminowanie chaosu, który nagle powstał w magicznym świecie.

Pojawienie się inicjatora chaosu nie przestraszyło mieszkańców zharmonizowanej przestrzeni. Wspólnie zbudowali ogromną barierę, za którą kryły się wszystkie dobroduszne zwierzęta. Mur został zniszczony w wyniku zdrady jednego budowniczego, który przeszedł na ciemną stronę. Teraz postacie widzą porządek i spokój tylko w swoich snach. Gracz kontroluje bohatera, który postanowił zmienić scenariusz, uratować urocze i bezbronne stworzenia. Przed nami ryzykowna przygoda z omijaniem przeszkód, rozwiązywaniem logicznych zadań, niszczeniem antagonistów. Musisz podróżować na zupełnie inne planety!

Rozgrywka wymaga dużej koncentracji uwagi, totem gracza cały czas działa, prędkość będzie musiała zostać dostosowana w zależności od charakterystyki najbliższej nogi. Często będziesz musiał skakać i strzelać do tych, którzy zdecydują się zablokować ścieżkę nowo odkrytego bohatera. Niektóre przeszkody można pokonać dopiero po zmianie kształtu ciała, czynność tę wykonuje się również w biegu, ważne jest jedynie monitorowanie terminowości takich manipulacji. Dodatkowo możesz szukać jaj magicznych stworzeń, opiekować się nimi w okresie inkubacji, aby zwiększyć populację zagrożonych populacji słodkich stworzeń, ginących bez harmonijnej atmosfery.

Charakterystyczne cechy gry Crazy Shapes:

  • zmiana kształtu ciała bohatera w drodze;
  • strzelanie, skakanie i zmiana prędkości;
  • zbawienie cywilizacji magicznych stworzeń;
  • inkubacja jaj zwierzęcych;
  • walcz z Władcą Chaosu.

Aby wykonywać codzienne zadania, szukać jaj magicznych postaci i części innych procesów, potrzebujesz połączenia sieciowego. Główna rozgrywka jest dostępna offline, możesz cieszyć się nią w każdych okolicznościach, jeśli masz pod ręką smartfon z naładowaną baterią.

Postać hazardowa jest często nagradzana premiami, zaleca się wydawanie jej na ustępstwa w trakcie przechodzenia trudnych prób. Prosta i nudna historia, piękna grafika i nieskończona liczba przygód sprawiają, że długo angażujesz się w grę. Zabawny timekiller z pewnością spodoba się fanom platformówek!


Reklama

Pobierz Szalone kształty 1.0.5

Nowości w tej wersji
- Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (278)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:37
rozmiar 89.19 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/18 10:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |