Królowie bojowi
0 (0)

Królowie bojowi

Opis:

Combat Kings to futurystyczna gra akcji, w której musisz walczyć z uzbrojonymi robotami i wreszcie zatrzymać proces zdobywania terytoriów przez bezduszne stworzenia.

W najbliższej przyszłości zaimplementowanie najbardziej typowych zadań zostało zautomatyzowane, zwykłe maszyny zaczęły odpowiadać za standardowe działania. Gdy wymknęły się spod kontroli, zaczęły być samowolne, stworzyły plan zdobycia określonego miasta. Historia milczy na temat obecności asystentów z innych planet. Teraz ważne jest, aby przywrócić agresywne stworzenia do pierwotnego stanu - aby stały się kupą cennego metalu. Najlepsi wojownicy na świecie są gotowi podjąć się takiej misji. Para bohaterów wie, jak walczyć z żelaznymi przeciwnikami zarówno na odległość za pomocą specjalnej broni, jak i na krótki dystans, stosując różne taktyki walki.

Gracz kontroluje dwóch bohaterów i może przełączać się między nimi w czasie bitwy. Deweloper oferuje przejście pełnoprawnej kampanii ze zdolnością do ulepszania umiejętności i broni, siła wrogów również wzrośnie, gdy zdobędziesz doświadczenie i przejdziesz przez różne etapy. W grze musisz iść naprzód i zniszczyć każdego, kto się zbliża. Roboty mogą chodzić, czołgać się, a nawet latać w powietrzu. Z daleka zaleca się strzelanie do antagonistów, a następnie wykańczanie ręczne za pomocą dowolnej kombinacji ruchów. Stanie się własnym stylem odporności na przeciwników, możesz poprawić wybrane umiejętności i doprowadzić do taktycznego oszustwa ideału.

Charakterystyczne cechy gry Combat Kings:

  • bitwy ze zmechanizowanymi stworzeniami;
  • walka wręcz, użycie broni;
  • podnieś umiejętności swojej postaci;
  • wymiana postaci podczas bitwy;
  • kombinacja różnych rodzajów pociągnięć.

Projekt oferuje intuicyjne zasady sterowania i szczegółowe odprawy, po których najlepsi zawodnicy z robotami będą mogli doskonale wykonywać swoją pracę. Wraz z pojawieniem się doświadczenia i zdobywania bonusów otworzy się dostęp do nowych żetonów, przeciwko którym nawet bardzo potężni antagoniści nie będą w stanie się oprzeć. Miłośnicy krótkich opowiadań poświęcili się minigierom, które pozwalają na chwilę odwrócić uwagę i zanurzyć się w ulubionej grze. Nie zostawiaj szans na zbuntowane stosy metali!


Reklama

Królowie bojowi

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/19 10:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |