Szalony czołg
0 (0)

Opis:

Gra Mad Tank to strzelanka pikselowa, w której musisz zabijać zombie siedząc w zbiorniku, zarabiać monety i wydawać je na ulepszanie sprzętu wojskowego. Fale umarłych stają się bardziej masywne.

Żółta platforma pojawia się na ekranie bez jednej rośliny, tylko pęknięcia w niektórych punktach schematycznie przypominają pustynię. W centrum znajduje się czołg, do którego zbliżają się stwory zombie. Gracz zastanawia się, co dzieje się z góry; kontrolując czołg, może wybrać kierunek strzałów i zmienić swoją pozycję w obrębie lokalizacji. Chodzący trupy są znacznie gorsi od sprzętu wojskowego pod względem wielkości, ale liczba antagonistów zmusza cię do wysiłku. Razem wrogowie mogą łatwo zniszczyć czołgistę, jeśli zwolni ostrzał.

Przegrane rundy motywują tylko do aktywniejszego niszczenia nieumarłych, każde zabite stworzenie przynosi złote monety do ulepszenia, możesz rozpocząć ten sam poziom z nowymi parametrami wyposażenia. Ponad 40 rodzajów broni i połączenie różnych broni pozwala stworzyć unikalny pojazd pancerny, który nie ma odpowiedników na planecie. Opcja ulepszenia tego samego elementu do wielokrotnego użytku jest zachęcająca. Po sformułowaniu własnej strategii możesz regularnie wykonywać ulepszenia, zwiększać swoją moc i cieszyć się bardziej spektakularnymi bitwami. Jeśli udało ci się rozgryźć falę przeciwników, boss wejdzie na arenę, aby zorganizować akcję prawdziwego piksela.

Charakterystyczne cechy gry Mad Tank:

  • samotna walka z tłumem wrogów;
  • kombinacja broni;
  • stworzenie niezwykłego czołgu;
  • modernizacja broni palnej;
  • spotkanie z wszechmocnymi bossami.

Dwie skale u góry ekranu pokazują liczbę przeciwników i poziom zdrowia czołgisty. Konieczne jest wypełnienie niebieskiej skali liczbą zombie, zanim czerwona spadnie do zera z powodu obrażeń zadanych przez wrogów. Zdobyte punkty i monety to świetny powód do chwalenia się swoimi przyjaciółmi, możesz nawet rozpocząć z nimi rywalizację. Nietypowa strzelanka z minimalistyczną grafiką i szerokimi możliwościami ulepszenia czołgu z pewnością przypadnie do gustu fanom arkad i walczącym złym duchom!


Reklama

Pobierz Szalony czołg 10.03.01

Nowości w tej wersji
MAD TANK ver 10.03.01
bug fix
informacje ogólne
wersja 10.03.01 (100301)
Data umieszczenia 2020-01-02 13:03
rozmiar 77.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje MadMans na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/21 10:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |