Lazy Fish - wciągająca gra skokowa na co dzień
0 (0)

Lazy Fish - wciągająca gra skokowa na co dzień

Opis:

Lazy Fish - Addictive Jumping Casual Game to podwodna gra zręcznościowa, w której musisz celować i przeskakiwać z jednej szuflady do drugiej, wybierając odpowiednie momenty do manewrowania.

Historia zaczyna się od miłości bohaterki. Chciał założyć rodzinę z jedną słodką rybką, marzył o słodkim narybku. Ukochany nagle porzucił postać, pozostawił lakoniczną nutę i odpłynął. Doświadczenia związane z separacją zniknęły w tle, gdy totem gracza zobaczył pokój z dużą ilością pudeł z wodą. Wielu miało jaja rybne, wyraźnie wymagające inkubacji. Perspektywa bycia samotnym ojcem wydawała się atrakcyjna.

Teraz musisz wykonywać szybkie i dokładne skoki do proponowanych pojemników, zbierać jajka, monety, punkty i inne przydatne elementy. Najważniejsze, aby nie przegapić, upadek na podłogę będzie okazją do ponownego rozpoczęcia, a także upadek na niestabilną konstrukcję z niewielką ilością wody. W podwodnym świecie kartonowe pudełka są znacznie bardziej niezawodne niż szklane misy. Te pierwsze stoją mocno na podłodze, te drugie chwieją się na dziwnych podporach nóg lub czymś innym. Zebrane monety dają możliwość zakupu zabawnych akcesoriów i strojów, udekorowania domu i ulepszenia go.

Charakterystyczne cechy gry Lazy Fish:

  • skakanie do różnych pojemników z wodą;
  • pokaz trajektorii ruchu;
  • zbieranie kawioru, hodowla nowych gatunków ryb;
  • tworzenie szczęśliwej rodziny;
  • biżuteria i akcesoria.

Inkubacja znalezionych jaj, opieka nad dziećmi, hodowla nowych ras narybku przez długi czas urzeczą, ale głównym zajęciem są skoki. Każdy jest oceniany indywidualnie, wspólne idealne i dopuszczalne lądowanie jest wspólne. Podstawowa zasada kontroli pomaga szybko przyzwyczaić się do gry, ale wykonanie zadań będzie trudne. Przed odepchnięciem się od powierzchni rysowana jest słaba kreska toru lotu, musisz zwolnić palec z ekranu w momencie, gdy jest bardziej prawdopodobne, że dotrzesz do następnego miejsca docelowego.

Deweloper stworzył wiele żetonów, aby urozmaicić rozgrywkę. Pięćdziesiąt poprawek do postaci, akcesoriów i innych drobiazgów z pewnością cię rozweseli, pozwoli ci stworzyć własną żywą historię o aktywnym i dużym ojcu w głębinach nieznanego zbiornika.


Reklama

Lazy Fish - wciągająca gra skokowa na co dzień

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/22 10:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |