Opis:

Dark Domain to fantastyczna gra fabularna, w której możesz założyć gildię i zaatakować armię innych użytkowników lub zakochać się, cieszyć się pozytywnymi emocjami, prowadzić spokojne życie.

Gracz musi wybrać bohatera o określonych umiejętnościach. Opcje obejmują wiele postaci, które są szczegółowo rysowane, możesz spróbować różnych ról i zatrzymać się na bardziej odpowiedniej, wśród wojowników i obrońców na pewno będzie ktoś wyjątkowy. Najważniejszym wydarzeniem są dwie zupełnie różne historie. Wojownicy w armii toczą krwawe bitwy, niszczą posiadłości przeciwników, podbijają obce ziemie. Ważne jest, aby stale wzmacniać ochronę własnych zamków i upewnić się, że wróg nie przyjdzie z tyłu. Możesz łączyć się z podobnie myślącymi ludźmi, tworzyć strategie, silne osobowości mogą prowadzić gildię. Tryb online dodaje nowe wrażenia do wydarzeń.

Jeśli dusza chce pokoju, możesz wybrać partnera z dowolnego miejsca na świecie, wejść w wirtualny związek. Gdy miłość rozwija się w silniejsze uczucie, zaleca się zorganizowanie ceremonii ślubnej, zaproszenie przyjaciół i krewnych online. Dzieci mogą pojawić się w związku rodzinnym, para stanie się przykładem do naśladowania. Nie zapominaj o swoim wysokim statusie, staraj się zachować autorytet wśród obywateli i obywateli.

Charakterystyczne cechy gry Dark Domain:

  • postacie o unikalnych umiejętnościach;
  • różne historie;
  • tworzenie armii, udział w wojnach światowych;
  • Arena PvP dla działań wojennych;
  • zakochać się, tworząc rodzinę o godnej reputacji.

Szata graficzna projektu zasługuje na podziw, oprócz detali każdego bohatera, oryginalne lokalizacje są zaskakujące. W świecie fantasy będziesz musiał odwiedzić eleganckie zamki i ponure lochy, przejść przez tajemnicze lasy i zamknięte miasta.

Ciągłe ulepszenia, nowe umiejętności, bonusy dają nieograniczone możliwości poprawy. Nagrody i tajna broń dają dodatkową przewagę nad antagonistami. Wypróbuj różne kombinacje umiejętności, stwórz strategię, w której przeciwnik nie będzie w stanie przewidzieć twoich działań i rozpocząć ekscytującą przygodę. Życie rodzinne gwarantuje również nudną rozrywkę, brak krwawych bitew rekompensują wybuchy emocjonalne o innej naturze.


Reklama

Pobierz Ciemna domena 8.0

informacje ogólne
wersja 8.0 (8)
Data umieszczenia 2019-10-17 11:47
rozmiar 48.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Instalacja pakietów.

INSTALL_PACKAGES

INJECT_EVENT

INJECT_EVENT

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/23 10:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |