Life is Strange: Before the Storm
0 (0)

Life is Strange: Before the Storm

Opis:

Life is Strange: Before the Storm to klasyczna gra fabularna, którą można bezpiecznie nazwać misją na Androida, która opowie kolejną ciekawą historię z tego uniwersum gry, ale o tym powiemy nieco później.

Grę przygotowaliśmy w studiu SQUARE ENIX LTD, które na ogół niewiele osób będzie zaskoczonych, ponieważ to oni są właścicielami serii, ale warto zauważyć, że jej wygląd zaskoczył wielu. Podczas gdy projekty w formacie Lara Croft: Relic Run gromadzą armię fanów i dziesiątki milionów pobrań, coś podobnego wydaje się ... nieoczekiwanie, ale wciąż fajnie! Chociaż nie bez negatywności.

Gra Life is Strange: Before the Storm jest prequelem oryginału, w roli gry Life is Strange, której popularność oczywiście zmusiła twórców do stworzenia czegoś podobnego. Historia opowiada o życiu Chloe przed wydarzeniami z gry Life is Strange, ujawniając kilka interesujących funkcji, które z pewnością zainteresują prawdziwych fanów serii.

Ale w rzeczywistości wszystko okazało się nie tak gładkie, jak byśmy chcieli ...

Zacznijmy od jakości wykonania, która jest tutaj kiepska. Gra jest „portem” z komputerem, który został wykonany dość szybko i oczywiście nie wymagał czasu na optymalizację, co widać prawie w każdej chwili, gdy chcesz coś skonfigurować, ponieważ tak się nie stanie ... Problemy z lokalizacją, ponieważ niektóre popularne języki nie są tutaj reprezentowane. Są to jednak kwestie techniczne, które można bezpiecznie przypisać temu, że projekt jest bezpłatny, co oznacza, że ​​programiści mają pole manewru. Ale główny problem okazał się z punktu widzenia logiki całej historii. Fabuła gry - może się różnić w zależności od wyboru dokonanego przez gracza, a otrzymasz nie tylko kilka różnych gałęzi głównej historii, ale także kilka różnych zakończeń, które zdecydowanie nie pasują do jednego i jedynego początku gry Life is Strange .... Ale jeśli nie zwracasz na to uwagi, wszystko okazało się bardzo interesujące;)


Funkcje gry Life is Strange: Before the Storm na Androida:

  • Ciekawa fabuła pod wpływem twojego wyboru
  • Kilka zakończeń
  • Okna dialogowe, które mogą również wpływać na zdarzenia
  • Rozbudowane opcje dostosowywania postaci
  • Świetna ścieżka dźwiękowa
  • Brak reklam, co jest rzadkością w przypadku darmowego projektu

Wady gry:
  • Gra została przeniesiona z komputera, konsekwencje na twarzy
  • Lokalizacja może być bardziej rozbudowana.
  • Jest wiele pytań do zakończeń, szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę to, co dzieje się jako prequel.

Podsumowując: gra Life is Strange: Before the Storm jest solidnym projektem, który nie mógł obejść się bez problemów, których jest mniej na PC, ale więcej na Androidzie, jednak gra musiała się pojawić, co jeszcze powiedzieć.


Reklama

Pobierz Life is Strange: Before the Storm 1.0.2

Nowości w tej wersji
Problemi risolti
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (98)
Data umieszczenia 2019-12-17 18:54
rozmiar 58.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/25 12:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |