Kosmiczna jaszczurka łowcy nagród
0 (0)

Kosmiczna jaszczurka łowcy nagród

Opis:

Gra Bounty Hunter Space Lizard to turowy bajgiel dla Androida, w którym będziesz kontrolować jaszczurkę kosmiczną, która musi znaleźć wyjście z każdego poziomu i nie umrzeć. Brzmi prosto, ale w rzeczywistości nie będzie to możliwe dla każdego gracza.

Przygotowaliśmy grę w studio Stay Inside Games, które przyszło do nas z indie z branży gier, więc możesz nie być zaskoczony niektórymi uproszczeniami, szczególnie w zakresie projektowania i animacji, i to jest ich jedyny projekt w tej chwili. Niemniej jednak gra powstała z miłości do prawdziwych fanów tego gatunku. Nawiasem mówiąc, czy wiesz, co zrobili programiści w najnowszych aktualizacjach? Usunęliśmy wszelkie zakupy i reklamy ... Dziwne, ale bardzo miłe!


Rozgrywka w grze będzie jasna dla wszystkich koneserów klasyki, ponieważ jest podzielona na poziomy, a każdy poziom jest stosunkowo skromnym labiryntem, w którym musisz znaleźć portal do następnego poziomu, ale aby go znaleźć, musisz zabić jednego z potworów, o czym nikt ci nie powie , a to oznacza, że ​​będą musieli zabić wszystkich z rzędu, co nie jest takie proste, ponieważ nie tylko będą się opierać, ale istnieje również ograniczona liczba rund amunicji ... Ponadto, jak pisaliśmy wcześniej, gra jest turowa, co oznacza każdy krok będę musiał przemyśleć. Nie ma szans na pomyłkę, ponieważ zgodnie z prawami formatu roguelike twoja postać jest śmiertelna, ale twórcy zrobili lukę, ponieważ gra ma zapisy, ale tutaj musisz również bardzo uważać, aby nie okazało się, że popełniłeś fatalny błąd, ale zauważyłeś to znacznie później niż jest to wymagane ...

W grze jest tylko 20 poziomów, a programiści nawet sugerują obecność ukończonej fabuły z fabułą, ale biorąc pod uwagę trudność przejścia przez wszystkie 20, będzie to bardzo, bardzo trudne, dlatego zalecamy, aby nie planować ukończenia spotkania w jeden wieczór.


Funkcje gry Bounty Hunter Space Lizard dla Androida:

  • Gra, choć roguelike, ale istnieją zapisy, które pomagają
  • Turowa gra dla fanów akcji taktycznych
  • Karty są małe, jest tylko 20 poziomów, ale uwierz mi, to wystarczy!
  • Gra ma historię, fabułę, a nawet rozwiązania
  • Rozwijaj swoją postać w jednym z dwóch kierunków
  • Brak reklam i zakupów w grze!

Język tutaj nie będzie mówić o niedociągnięciach. Gra jest darmowa i nie zawiera żadnych oznak monetyzacji, więc prostota w projektowaniu i skromna animacja to wizja autorów, nic więcej;)


Podsumowując: gra Bounty Hunter Space Lizard to fajny projekt dla fanów klasyki, który zdecydowanie zalecamy zapoznać się i jeszcze raz przypomnieć, że możesz to zrobić za darmo!


Reklama

Pobierz Kosmiczna jaszczurka łowcy nagród 1.1.2

Nowości w tej wersji
11/26/19: Added more lower-level maps, deleted the really annoying map, increased visibility of tutorial prompts.
11/23/19: Removed ads and IAPs.
10/25/19: Per user requests, added "sensitive touch" option and five new maps; also added warning for old save games and increased overall performance. Taps were tightened up altogether, and new "sensitive" mode registers "run-to location" without the normal 30ms hold requirement.
10/15/19: Bug fixes.
10/10/19: Updated backend stuff.
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (1001002)
Data umieszczenia 2019-12-17 19:21
rozmiar 11.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/27 12:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |