Opis:

Pamiętaj: Horror Adventure Puzzle Game to horror przygodowy, w którym musisz poznać powody wejścia postaci do kostnicy i jej przebudzenia.

Bohater obudził się i natychmiast przestraszył: sytuacja kostnicy nie zwiastuje pozytywnych wydarzeń. Tutaj chcę przypomnieć sobie wszystko, co wydarzyło się wcześniej, ale pamięć została całkowicie wymazana, próby ustalenia tożsamości nie powiodły się. Pozostaje tylko zbadać liczne pomieszczenia budynku i zrozumieć sytuację. Każdy pokój wymaga określonego zakresu zadań. Przygotuj się na logikę i pomysłowość, nie zapomnij o zręczności palców i szybkości podejmowania decyzji.

Monotonne kolory i stałość przerażającej atmosfery w podobnych projektach mogą uzależniać gracza. Po pewnym czasie strach znika. Tutaj częsta zmiana kontrastów eliminuje uzależnienie od tła. Czasami pokoje wydają się spokojne, spokojna muzyka i proste otoczenie powodują chęć relaksu i wykonania następnego zadania bez najmniejszego stresu. Ale pomyłka lub drobna pomyłka natychmiast zmienia atmosferę. Szybkie oddychanie na oddziale, ciemne obrazy z plamami krwi i gwałtowna zmiana muzyki powodują, że się boisz, ciągle rozglądasz się. W takich momentach łatwo zapomnieć o układance, w której rozwiązywaniu sytuacja uległa radykalnej zmianie.

Charakterystyczne cechy ponurej układanki:

  • amnezja postaci, klasyka gatunku;
  • inspekcja ciemnych i przerażających pomieszczeń;
  • małe wskazówki, wskazówki;
  • szukaj odpowiedzi na główne pytania;
  • mieszanka strachu i ciekawości.

Rozgrywka ma wiele wskazówek, które pomogą bohaterowi przełamać impas w czasach paniki. Trójwymiarowa grafika i niesamowita ścieżka dźwiękowa tworzą niezbędne obrazy w umyśle gracza. Kostnica ma czyste, jasne pokoje bez zwłok i krwi, ale o wiele bardziej ponure. Musisz dowiedzieć się, dlaczego postać znalazła się w tak nieprzyjemnym miejscu, jak się stąd wydostać i jaką misję trzeba wykonać, aby przetrwać wśród umarłych. Ponad sto zadań gwarantuje dreszczyk emocji!


Reklama

Pobierz Pamiętaj 76.1

Nowości w tej wersji
Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 76.1 (76)
Data umieszczenia 2019-12-17 19:22
rozmiar 105.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje inDgenious na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/06 10:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |