NOX - Escape Games
0 (0)

NOX - Escape Games

Opis:

Gra NOX - Escape Games to ciekawa gra logiczna, w której musisz szukać wyjść z różnych pomieszczeń posiadłości i zbierać przedmioty, które pomagają w rozwiązywaniu złożonych zadań.

Pierwszą pamięcią bohatera jest ciemność. Nie rozumie, jak trafił do zimnego, pustego pokoju, jakie wydarzenia go tu sprowadziły. Pilne jest odblokowanie drzwi specjalnym narzędziem w koszu. Oprócz niej w pierwszym pokoju nie ma nic, rozwiązanie można szybko znaleźć. Otwarcie drzwi prowadzi do następnych czterech ścian, gdzie jest więcej różnych rzeczy. Trudniej jest się wydostać, ale przed nami jest wiele pokoi, w których można dostać się na końcu następnego poziomu.

Gra wyróżnia się głęboką fabułą, której użytkownik rozpozna podczas rozwiązywania zagadek. Myśli zakładnika są wyświetlane poniżej w linii tekstowej, dzięki czemu możesz odtworzyć chronologię wydarzeń, wybrać optymalny styl zachowania. Rozgrywka nie ma ograniczeń czasowych, musisz skupić się wyłącznie na znalezieniu właściwych wskazówek. Deweloper postanowił również obejść się bez monitów, tylko linia ze wspomnieniami i analizą tego, co się dzieje, pozwala nam spekulować i wyciągać wnioski.

Charakterystyczne cechy gry NOX - Escape Games:

  • szukaj wyjścia z rezydencji;
  • zbiór potencjalnie użytecznych przedmiotów;
  • ciągłe tekstowe odbicie myśli;
  • badanie sytuacji w pokojach;
  • ujawnianie niesamowitych tajemnic.

Pomieszczenia można oglądać pod różnymi kątami, aby zmienić punkt widzenia, aby zobaczyć wnętrze bardziej szczegółowo. Zaleca się zabranie ze sobą wielu rzeczy, nawet jeśli początkowo nie jest jasne, w jaki sposób będą one przydatne. Dwór jest pełen niespodzianek, czasem przerażających, dodatkowe przedmioty pomogą rozwikłać tajemnice i przenieść się do następnego pokoju. Nadal konieczne jest przygotowanie się do interakcji z dziwnymi mechanizmami w niektórych pokojach. Fani krótkich filmów mogą uruchamiać mini-gry z szybkim rozwojem scenariusza.

Trójwymiarowa grafika, minimalistyczny akompaniament dźwiękowy i możliwość martwienia się o timery pozwalają zagłębić się w fabułę i stworzyć świetną historię z fragmentów pomysłów i wspomnień. Intuicyjna rozgrywka nie daje powodów, by rozłączać się z małymi niuansami. Spróbuj wykonać zadanie bez podpowiedzi!


Reklama

NOX - Escape Games

Wszystkie aplikacje Everbyte na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/06 12:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |