Nieumarła horda
0 (0)

Nieumarła horda

Opis:

Undead Horde to gra fabularna na Androida, która została nieco wymieszana ze strategii i z slashera, ale nie zaszkodziło to procesowi gry, a wręcz przeciwnie, pomogło uczynić ją niezwykłą, a nawet wyjątkową. Jednak za każdą przyjemność jakościową trzeba zapłacić, a tym razem za pieniądze.

I przygotowali grę w studio 10tons Ltd, dla której taki format nie jest typowy, ale nic to nie zmienia, ponieważ wiedzą, jak tworzyć gry i słusznie proszą o pewne kwoty ...


Niemniej jednak wracamy do gry, która otrzymała wszystko, co niezbędne, a fabuła i ładna grafika, co jest szczególnie zachęcające, ponieważ na telefonach ta jakość jest dość rzadka. Krótko mówiąc, twój bohater jest nekromantą, który wypowiedział wojnę ludzkości, oczywiście, używając swojej czarnej magii.

Zgodnie z klasykami tego gatunku, główną cechą nekromanty jest wskrzeszenie umarłych i poddanie ich woli, tak aby sprawiedliwie martwy wróg mógł natychmiast stanąć po twojej stronie, ale aby zachować równowagę, twórcy nałożyli limit nie więcej niż stu zwłok dla twojej armii, ale będzie więcej niż wystarczająco, szczególnie na początku gry. Jednak w miarę postępów nie będziesz już w stanie poradzić sobie z niezdarnymi metodami, będziesz musiał zaplanować swój atak i wypracować taktykę, dobrze, to pozwala na grę i może być wiele opcji. Gra otrzymała pełną lokalizację, więc znajdziesz odpowiedni język, a ponieważ gra jest płatna, można łatwo obejść się bez reklam i dodatkowych zakupów.

Jeśli chodzi o niedociągnięcia, warto zauważyć brak choćby odrobiny interakcji z innymi graczami i możliwość gry online, a także nie jest to najwygodniejsza kontrola, ale pytanie brzmi, jak bardzo jesteś przyzwyczajony do grania w tego rodzaju gry na telefonie, ale coś takiego jest bardziej prawdopodobne po prostu się nie spotkałem ...


Funkcje gry Undead Horde na Androida:

  • Unikalna rozgrywka, która nie ma jeszcze odpowiedników w grach mobilnych
  • Świetna grafika
  • Gra ma fabułę i zadania, które poprowadzą Cię przez tę zabawną historię.
  • Bycie nekromantą jest rzadkością; zazwyczaj musisz z nimi walczyć.

Wady gry:

  • Gra jest płatna, w tej chwili jest sprzedawana ze zniżką za 8 USD, ale jej cena może znów wzrosnąć
  • Nie ma możliwości grania online z innymi graczami

Konkluzja: gra Undead Horde to unikalny projekt tego rodzaju, który powinieneś zbadać, szczególnie jeśli jesteś fanem tego gatunku i chcesz zapłacić za produkt wysokiej jakości.


Reklama

Nieumarła horda

Wszystkie aplikacje 10tons Ltd na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/07 10:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |