Aerotropolis beta
0 (0)

Aerotropolis beta

Opis:

Aerotropolis Beta to wersja próbna symulatora, w której musisz zbudować miasto z lotniskiem, stworzyć pasy startowe, wybrać najlepszy sprzęt i latać na długich lotach.

Na początku gracz otrzymuje małe miasto o skromnej infrastrukturze i port lotniczy zdolny do przyjęcia niewielkiej liczby osób i ładunku. Nowy biznesmen może ocenić perspektywy i zbudować ogromne lotnisko, węzeł komunikacyjny o międzynarodowym znaczeniu. W tym procesie konieczne będzie zwrócenie uwagi na rozwój miasta, może być możliwe stworzenie metropolii znanej na wszystkich kontynentach. W przypadku floty możesz wybierać samoloty różnych modeli, od kukurydzy po Boeinga. Utwórz nowe pasy do startu i lądowania, dodaj hangary i wieże kontrolne, aby stworzyć ultranowoczesne lotnisko.

Organizacja lotów będzie musiała również poradzić sobie z użytkownikiem. Zapewnienie dobrej obsługi zwiększy wiarygodność firmy, doda pozytywne recenzje zadowolonych klientów-podróżników. Wracając z dalekich krain, możesz zabrać ze sobą ładne pamiątki i cenne artefakty. Jeśli odniesiesz sukces w planowaniu urbanistycznym i stworzysz elegancką platformę do startu i lądowania samolotów, będziesz nawet w stanie uruchomić prom w kosmos, by eksplorować gwiazdy i planety.

Charakterystyczne cechy gry Aerotropolis Beta:

  • powstanie dużego węzła transportowego;
  • wybór fajnych samolotów do parku lotniskowego;
  • interakcja z pasażerami, organizacja długich lotów;
  • podbój kosmosu;
  • Nagrody i nagrody za niebezpieczne przygody.

Projekt wymaga strategicznego planowania działań; potrzebne jest globalne podejście do poprawy infrastruktury Aeropolis. Częste podpowiedzi nie pozwolą ci zgubić się w mnóstwie zadań, pomogą ustalić priorytety. Jeśli gra dla jednego gracza jest nudna, możesz zawrzeć sojusz z przyjaciółmi i współpracować na rzecz rozwoju zaufanych terytoriów. Nagrody można również otrzymać za udział w przygodach. Dobra grafika i wysokiej jakości ścieżka dźwiękowa zadowolą fanów strategii dzięki budowie megamiast. Spraw, by Twoje miasto stało się popularne wśród entuzjastów podróży lotniczych!


Reklama

Aerotropolis beta

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/08 12:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |