Opis:

Butchero to wciągająca gra akcji, w której musisz wędrować po niebezpiecznych światach, niszczyć potwory w lasach i jaskiniach oraz wykorzystywać unikalne umiejętności przetrwania.

Różnorodność światów była zagrożona z powodu energicznej aktywności potworów. Przechwytują liczne miejsca, a następnie starają się zniszczyć każdego, kto przybył na nielegalnie wyznaczone terytorium. Zakłada się, że totem gracza będzie jedynym, który może oprzeć się antagonistom. To ostatnia nadzieja, pozostałym antagonistom udało się już zabić lub zastraszyć. Widok z góry pozwala zobaczyć całą szerokość prostokątnych obszarów, aby ocenić ryzyko na krótkich odległościach.

W miejscu przebywa kilka wrogich jednostek, na każdym świecie próbują zabić nieproszonego gościa w specjalny sposób (rzucając śmiertelne piłki, jadowite rozpryski itp.). Przeciwnicy zastawili wiele pułapek i ustanowili solidną ochronę w postaci barykad, więc trudno będzie im się oprzeć, zwłaszcza, że ​​scena jest zbyt długa, aby ją dokładnie zbadać, kilku antagonistów może znajdować się poza kątem widzenia. Na pierwszych etapach przeciwnicy są w bezruchu, ale później aktywnie poruszają się po całym obwodzie, a nawet mnożą się bezpośrednio na polu bitwy, więc szybkość niszczenia potworów jest bardzo ważna. Po zniszczeniu wszystkich złych duchów na stronie należy ostrożnie ominąć pułapki i dotrzeć do drzwi, zapowiadając wyjście do nowego świata.

Charakterystyczne cechy gry Butchero:

  • oryginalne światy i dziesiątki pułapek;
  • niezwykli przeciwnicy;
  • wybór umiejętności spośród kilku opcji;
  • połączenie nabytych umiejętności;
  • świetny strój.

W trakcie gry postać otrzymuje umiejętności i broń do wyboru, można je łączyć w celu poprawy technik ataku i obrony. Szeroka gama opcji wyposażenia pozwala znaleźć najlepszą amunicję w zależności od stylu wojny.

Twórcy uruchomili swoją wyobraźnię i stworzyli kolorowe poziomy, które są zasadniczo odmienne w designie. Z lasu możesz nagle wejść do lochu, półmrok można zastąpić oślepiającym słońcem. Zmieniają się również przeciwnicy, za każdym razem, gdy trzeba zmienić taktykę i szybko dostosować się do dalszego przetrwania. Ta intuicyjna gra akcji gwarantuje różnorodne ryzyko i emocje!


Reklama

Pobierz Butchero 1.61

Nowości w tej wersji
– Tokens obtained from chests could not be used until finishing a battle or relaunch
– Some obstacles in chapter 2 have been incorrectly placed
informacje ogólne
wersja 1.61 (610)
Data umieszczenia 2020-06-26 10:04
rozmiar 86.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/09 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |