Szpital w Czarnobylu
4.6 (5)

Opis:

Gra Chernobyl Hospital to ciekawy horror, w którym musisz uciec z opuszczonego szpitala, uważnie studiując notatki i wskazówki, śledząc dozymetr.

Pacjent budzi się w ciemnym pokoju i odczuwa straszny ból głowy. Jego ostatnie wspomnienie to tłum biegnący w kierunku wyjścia ze szpitala. W pobliżu na stoliku nocnym znajduje się dozymetr - główne narzędzie pomocnicze, pokazujące dane o poziomie promieniowania w każdym konkretnym miejscu. Trzymając urządzenie w ręku, bohater rozpoczyna swoją podróż. Będziemy musieli zbadać długie korytarze, puste pokoje ze sprzętem medycznym, pokoje z odwróconymi łóżkami.

Poczucie całkowitej samotności nie potrwa długo: dziwne dźwięki i migoczące cienie wywołują lęk przed inwigilacją ze strony sił pozaziemskich. Lepiej pozostawić mumie i zwierzęta okaleczone przez radioaktywne wpływy, w przeciwnym razie mogą one zaatakować i zmniejszyć liczbę pozostałych żyć bohatera.

Podczas badania lokalu często można natknąć się na doniesienia o zmarłych, zaginionych, obłąkanych. Szczegółowe informacje z datami i innymi szczegółami pomogą zrozumieć istotę tego, co wydarzyło się wcześniej, a także znaleźć wyjście, biorąc pod uwagę bieżące okoliczności. Aby wyszukać dodatkowe dane, musisz poszukać innych obiektów, które pozwolą Ci dodać fragmenty zdarzeń do całościowego wykresu. Liczby na dozymetrze stale się zmieniają, jeśli promieniowanie jest zbyt wysokie, urządzenie zaczyna emitować sygnał dźwiękowy, aby powiadomić użytkownika o potrzebie pilnej zmiany lokalizacji.

Charakterystyczne cechy gry Chernobyl Hospital:

  • puste komory, korytarze, szafki;
  • ataki nieznanych stworzeń;
  • odwrócone meble i krwawe ślady;
  • dodanie fabuły z porad;
  • kilka żyć, aby kontynuować wszystkie wydarzenia.

Twórcy dokładnie przemyśleli mapę, zadbali o ciekawy rozwój historii i dużą liczbę przydatnych danych w raportach. Gracz będzie mógł przywracać chronologię wydarzeń według dni, uczyć się wielkich tajemnic. Dźwięk jest doskonały, strach może nawet spowodować banalne skrzypnięcie drzwi. Melodia poza ekranem zmienia się w zależności od sukcesu postaci i zmiany sytuacji w odniesieniu do różnych niebezpieczeństw. Krew, brud i brak wysokiej jakości oświetlenia przyczyniają się do tworzenia ponurej atmosfery. Spróbuj pozostać przy życiu i uwolnij się!


Reklama

Pobierz Szpital w Czarnobylu 0.4

Nowości w tej wersji
lighting problems fixed
informacje ogólne
wersja 0.4 (4)
Data umieszczenia 2019-12-18 19:20
rozmiar 74.37 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.55★ 91%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/10 12:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |