Jazda na rolkach 3D
0 (0)

Opis:

Roller Skating 3D to zabawna gra zręcznościowa, w której postać na łyżwach pokonuje różne odległości z różnymi przeszkodami, słucha reakcji aktywnych widzów za kulisami.

Młody sportowiec wchodzi na tor z wyraźnym pragnieniem, aby idealnie kroczyć ścieżką o dowolnej złożoności. Gracz otrzymuje krótką instrukcję opisującą zmiany pozycji ciała postaci. Przeszkody występują w różnych formatach, należy nauczyć się przechodzić pod prostokątnymi instalacjami z listwami na określonych wysokościach. Czasami musisz zginać się jak najniżej, aby nie uderzyć się w głowę, w innych przypadkach przejście staje się bardzo wąskie.

Jeśli kilka ustawień uda się ukończyć bez uderzeń i zawrotów głowy, wrotkarz włącza dodatkowy tryb, gdy jest w stanie pokonać krótki dystans bez ignorowania przeszkód. Taki ruch jest dopuszczalny tylko wtedy, gdy cały facet zaświeci na żółto.

Musisz jechać ulicami miasta, w pobliżu budynków miejskich i biurowych. Deweloper nie dodał innych postaci, nagłe spotkania są wykluczone. W pobliżu pustki, więc nie ma ryzyka obrażeń przypadkowego przechodnia. Górna skala pokazuje, która część ścieżki na bieżącym poziomie została już ukończona. Skala boczna pokazuje liczbę idealnie pokonywanych przeszkód określonego rodzaju. Jeśli pojawią się błędy, skala jest natychmiast resetowana do zera, a szanse na uzyskanie supermocy spadają.

Funkcje gry Roller Skating 3D:

  • kontrola pozycji postaci;
  • wykonywanie fajnych sztuczek;
  • dodatkowe umiejętności;
  • podziw widza;
  • jadąc wzdłuż głównych ulic miast.

Krótkie odległości pozwalają dotrzeć do mety w kilkadziesiąt sekund. Deweloper skoncentrował się na liczbie poziomów i stworzył ponad tysiąc odcinków ścieżek do pokonania. Stopień skomplikowania barier stopniowo wzrasta, jest ich więcej. Lekka i radosna melodia lektora rozchodzi się entuzjastycznymi okrzykami niewidocznych obserwatorów. Upadkom i uderzeniom towarzyszą zawroty głowy, a po dotarciu do mety bohater może liczyć na salut na jego cześć. Spacery zręcznościowe w jasny, słoneczny dzień z pewnością przypadną do gustu miłośnikom gier!


Reklama

Pobierz Jazda na rolkach 3D 1.9

Nowości w tej wersji
v1.9: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.9 (10)
Data umieszczenia 2020-07-13 15:06
rozmiar 11.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/13 12:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |