SZALEŃSTWO MAYORA
0 (0)

Opis:

Gra MAYOR MADNESS to zabawna strategia, w której musisz chronić burmistrza przed napływem kilku rodzajów demonstrantów. Konieczne jest indywidualne zarządzanie każdą policją.

Urzędnikowi lokalnego rządu groziło niebezpieczeństwo z powodu tłumu agresywnych, niekontrolowanych ludzi. Użytkownik musi umieścić policję na podanej stronie i pomóc mu zabić tłumy antagonistów. Będą musieli pracować w trudnych warunkach na różnych kontynentach rozległej planety. Dostępnych jest kilka rodzajów obrońców, możesz je wybrać według własnego uznania. Na początkowych poziomach wystarczy zwykła postać z pałką w dłoniach, później lepiej powierzyć ochronę astronautom i innym typom postaci. Przeciwnicy zbliżają się z kilku stron; konieczna będzie koordynacja dwóch lub trzech totemów w różnych punktach, aby zapobiec chaotycznej sytuacji.

Trochę dziwny burmistrz poprowadzi zespół strażników na całym świecie. Zmusi do zatrzymania demonstrantów w Anglii, powstrzymania przestępców, którzy opuścili więzienie w USA. Ponadto śmiałkowie czekają na azjatycką dżunglę, Afrykę, a nawet kosmos. Jeśli z łatwością poradzisz sobie z hordami ludzi, otworzą się trudniejsze poziomy z potworami z wody, potworami i żywymi trupami. Ponad 30 etapów pozwala doświadczyć różnych warunków i zagrożeń. W arsenale obrońców znajdują się armatki wodne, pistolety, pałki, różne urządzenia techniczne.

Charakterystyczne cechy gry MAYOR MADNESS:

  • buntownicy, potwory, kosmici, inni złoczyńcy;
  • rozmieszczenie funkcjonariuszy policji według lokalizacji;
  • wiele odmian broni;
  • jednoczesne zarządzanie kilkoma postaciami;
  • trofea, bonusy i ulepszenia.

Cartoonowa grafika łagodzi skalę problemów, ale nie upraszcza misji. Konieczne jest staranne rozważenie strategii i działań taktycznych. Jednoczesny napływ kilku fal może być trochę przerażający, ale po treningu na poziomach początkowych możesz z powodzeniem pracować z trzema bohaterami. Dźwiękowe pompy akompaniamentu sprawiają, że się koncentrujesz. Za doskonałą pracę można uzyskać bonusy, również w projekcie dostępny jest zakup różnych bohaterów za prawdziwe pieniądze. Zatrzymaj przeciwników w miastach, wsiach, lasach, na brzegach zbiorników wodnych, a nawet w kosmosie!


Reklama

Pobierz SZALEŃSTWO MAYORA 2.1

Nowości w tej wersji
V2.1
informacje ogólne
wersja 2.1 (9)
Data umieszczenia 2019-12-19 16:57
rozmiar 27.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Sola Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/20 09:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |