Najlepsza bitwa
0 (0)

Opis:

Battle Prime to pełnoprawna strzelanka na Androida, w której znasz mechanikę innych projektów i doskonałą grafikę, ale są też inne funkcje, na które chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę.

Grę przygotowaliśmy w studiu BlitzTeam LLC, dla którego jest to jedyny projekt, który stanie się wizytówką, ważniejszą cechą tego projektu jest to, że został on stworzony na unikalnym silniku Blitz Engine, który jest jego własnym opracowaniem. Nawiasem mówiąc, praktycznie nie ma żadnych skarg na niego, więc dobrze zrobieni chłopaki, próbowali, ale, jak to często bywa w darmowych projektach, nie wszystko poszło gładko w innych momentach.

Jak już rozumiesz, jest to klasyczna strzelanka drużynowa, w której musisz zniszczyć przedstawicieli drużyny przeciwnej, ale jedyną różnicą jest to, że musisz grać jako „pierwszorzędni”, uniwersalni żołnierze o unikalnych zdolnościach, co sprawia, że ​​to, co się dzieje, jest o wiele bardziej dynamiczne i interesujące, a każda walka jest wyjątkowa, a ty sam na nią wpłyniesz. Każda drużyna będzie składała się z sześciu żołnierzy, ale możesz przełączać się między nimi po śmierci, a tym samym kontrolować przebieg bitwy, wykorzystując swoje umiejętności taktyczne. Twórcy nie zapomnieli o bogatym arsenale broni, którą można rozwijać i pompować, to samo dotyczy sprzętu, bez którego zdecydowanie nie ma wystarczającej ilości.

Bez wad, jak już pisaliśmy, nie obyło się bez. Teraz pojawiają się problemy z zarządzaniem, które okazały się nie najwygodniejsze, są skargi na optymalizację i, oczywiście, darowiznę, która pozwala nam stać się silniejszym, szybszym, mocniejszym i szybciej pompować, dlatego zaburza równowagę. Ponadto możesz zdobyć broń i sprzęt tylko w płatnych skrzynkach z łupami i nic więcej ...

Funkcje gry Battle Prime na Androida:

  • Świetna grafika i świetna mechanika
  • Gra jest interesująca i niezwykła, w wyniku czego uzależnia
  • Dużo broni i sprzętu
  • Programiści regularnie aktualizują grę, projekt nie jest porzucany i nie planuje
  • Oceny i inne fajne funkcje
  • Brak reklam, co jest całkiem miłe

Wady gry:

  • Optymalizacja i zarządzanie z problemami, ale można to naprawić w aktualizacjach
  • Pączek, który niweczy równowagę i poważnie ogranicza tych, którzy nie są gotowi do zarabiania prawdziwych pieniędzy

Konkluzja: gra Battle Prime to bardzo interesujący projekt, który może spodobać się wielu, szczególnie jeśli programiści do końca rozwiążą wszystkie problemy z komponentem technicznym. Regularne aktualizacje tylko wzbudzają zainteresowanie tym, co się dzieje, ale potrzeba płatności (jeśli chcesz być najbardziej) jest z pewnością przygnębiająca, ale poza tym musisz zapłacić za wszystko, co dobre.


Reklama

Pobierz Najlepsza bitwa 4.2

Nowości w tej wersji
- Season 4 continues! Complete Battle Pass missions and earn cool rewards.
- Improved interface.
- Improved in-game balance.
- Various bug fixes and optimizations.
informacje ogólne
wersja 4.2 (3884)
Data umieszczenia 2020-08-06 17:20
rozmiar 66.42 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/21 12:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |