Zło powstanie
0 (0)

Opis:

Gra Evil Rising to ciekawa strategia, w której musisz przywrócić miasto, chronić ocalałych z apokaliptycznej katastrofy i zniszczyć zombie, jednak fani gatunku będą musieli to zrobić po raz pierwszy, więc jest doświadczenie!

Przeżycie w apokalipsie nakłada znaczną odpowiedzialność, szczególnie na dowódcę wojskowego. Chodzące trupy zalały planetę, ale biologom udało się opracować sposób na przeciwdziałanie antagonistom i przywrócenie ich praw w niektórych częściach terytorium. Zapewnienie pewności ocalałych z jutra spoczywa na graczu. Do walki ze złymi duchami potrzebna jest broń, zasoby i dzielny zespół. Ostatni czynnik jest domyślnie obecny, resztę należy uzyskać niezależnie.

Moc zombie można również uznać za rodzaj zasobu. Rekrutacja najpotężniejszych przeciwników pozwala wzmocnić armię i rozwinąć metody walki ze złymi duchami. Rekruci mogą angażować się w budowę i wzmacnianie budynków, niezależnie szkoląc nowych wojowników. Jednostki takich postaci znacznie poprawiają wydajność całej armii. Po wyczyszczeniu lokalizacji nie będzie powodu do relaksu, dowódcy innych armii mogą wyrazić chęć ustanowienia władzy w spokojnej strefie. Będziemy musieli opracować tajne modele broni, aby uchronić się przed okrutnymi ludźmi. Ceniony lek budzi wiele podejrzeń, być może zbawienie jest tylko legendą, która kryje w sobie ogromne ryzyko.

Funkcje gry Evil Rising:

  • ochrona i rozwój miasta;
  • zwabiając zombie na swoją stronę;
  • głęboka fabuła;
  • duża liczba okien dialogowych;
  • wydobycie zasobów i podbój obszarów.

Fabuła projektu pozwala zanurzyć się w historię pełną tajemnic i dokładnie przestudiować tajemnice, ujawniając prawdziwe przyczyny tej sytuacji. Różnorodność zadań pozwala wykazać talent do budowania strategii, przeznaczenie czasu na budowę nowych obiektów, zastrzelenie żywych trupów z różnych broni, zarządzanie drużyną odważnych żołnierzy. Ludzkość czeka na odkrycia, które mogą przywrócić pokój na planecie przepełnionej cierpieniem!


Reklama

Pobierz Zło powstanie 2.1.26

Nowości w tej wersji
Welcome, Commander

Your journey through the Apocalypse has begun.
In the world of Evil Rising, you don't just have humans on your team, so don't be shocked by any of the monsters you see. Just remember the law of the jungle: either you become their next meal, or you subjugate them and turn them into powerful Warriors fighting for you!

While you're playing, if you have any suggestions or encounter any bugs, contact us any time, and we'll respond right away to resolve your issue.
informacje ogólne
wersja 2.1.26 (890)
Data umieszczenia 2020-01-10 10:42
rozmiar 72.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

PLUGIN

PLUGIN

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

BILLING

BILLING

Stworzy pozorowane lokalizacje dostawców dla testów.

ACCESS_MOCK_LOCATION

ACCESS_DEVICE_STATS

ACCESS_DEVICE_STATS

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

JPUSH_MESSAGE

JPUSH_MESSAGE

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

MANAGE_USERS

MANAGE_USERS

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Elex na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/22 11:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |