Opis:

Countersnipe to fajny symulator z strzelaniną między zespołami snajperów. Celami są prawdziwi użytkownicy, przedstawiciele drużyny przeciwnej.

Agenci Chaosu i Aksjomatu od dawna są w opozycji. Gracz wybiera drużynę, w której chce grać, a następnie oczekuje kolekcji innych snajperów. Po wyciągnięciu 4 strzał z każdej strony rozpoczyna się bitwa, w której musisz zabić obcych agentów. Zabrania się ukrywania i zmiany pozycji, jednak łączenie kolorów w lokalizacjach znacznie komplikuje proces poszukiwania antagonistów. Czasami można je znaleźć po błyskach z ujęć, ale kiedy natrafisz na platformy z jasnymi latarkami, błyski tylko pogarszają sytuację. Przeciwnicy mają podobne problemy z wyszukiwaniem, wszyscy są na równi.

Przed rozpoczęciem możesz wybrać broń i postać. Ponadto za zmarłych przyznawane są premie, które dotyczą zakupu sprzętu, zabytków i innych przydatnych rzeczy. Główny tryb rozgrywki opisano powyżej, twórca stworzył również dodatkowy format szkolenia, w którym każdy użytkownik może przejść szkolenie, poprawić swoje umiejętności strzelania do celu. Czas trwania i częstotliwość takich ćwiczeń jest ograniczona, bitwa online jest zawsze dostępna. Niemożność ukrycia zwiększa ryzyko obrażeń, musisz stać nawet w tych momentach, kiedy wyraźnie widać, że zamierzali do ciebie strzelać. Zestaw pierwszej pomocy pomaga częściowo leczyć rany, przedłużyć żywotność oddziału.

Charakterystyczne cechy gry Countersnipe:

  • konfrontacja między drużynami złożonymi z 4 graczy;
  • szukaj wrogów bez zmiany lokalizacji;
  • premie i zapłata za zmarłych;
  • modernizacja sprzętu i broni;
  • udział w strzelaniu szkoleniowym.

Niestandardowa rozgrywka przyciąga użytkowników w wielu krajach. Ładna szata graficzna sprawia, że ​​chcesz poświęcić więcej czasu na projekt. To prawda, że ​​czasami trzeba długo czekać na zbiórkę drużyn, być może po zdobyciu większej popularności problem ten zniknie. Trudność ze znalezieniem przeciwników sprawia wrażenie, że strzelanie nie jest głównym procesem w projekcie. Spróbuj znaleźć wszystkich przeciwników i zniszczyć ich, zanim zostaniesz zauważony!


Reklama

Pobierz Kontratak 1.0.2

Nowości w tej wersji
Incomplete squad issue fixed
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (1217)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:46
rozmiar 70.8 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje ninja kiwi na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/23 12:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |