Garfield Run: Road Tour
0 (0)

Garfield Run: Road Tour

Opis:

Gra Garfield Run: Road Tour to skromna historia kolorowej postaci, która została z grubsza wciągnięta w klasyczny format „ranger” i postanowiono ją pokazać wszystkim zainteresowanym właścicielom Androida.

Grę przygotowaliśmy w studiu Anuman, na podstawie którego praktycznie nie było innych projektów o Garfield, z wyjątkiem gry Garfield Smogbuster, która może trochę wyjaśnić to podejście, ale tylko na ich własny rachunek jest adaptacja kultowej gry Syberia i kilku innych ważnych projektów, więc nie będzie litości.

Zacznijmy od fabuły, która według kanonów gatunku jest tutaj generalnie nieobecna. Wiemy tylko, że nasz bohater udał się w podróż dookoła świata, gdzie czeka na Ciebie wiele przeszkód i wyzwań. W tym samym czasie jakiś „mądry” człowiek zdecydował, że teraz Garfield nie jest leniwy, nie lubi lasagny i będzie biec jak ukąszony. Podejście jest okropne, ale przynajmniej w jakiś sposób może wyjaśnić, co się dzieje ...

Więcej to więcej. Jeśli zapomnimy, że twórcy zmienili format głównego bohatera na swoje potrzeby, to może byliby w stanie jakoś zrealizować się w ramach rozgrywki, dla której wszystko to zostało poświęcone? Oczywiście że nie! Ponieważ rozgrywka jest nędzną parodią Subway Surfers, a gry wydanej pod koniec 2019 roku nie można porównać ani pod względem wizualnym, ani fizyko-mechaniczno-animacyjnym z projektem (aczkolwiek bardzo popularnym), który pojawił się w 2010 roku! Mamy wszystko w ogóle, trudno jest dodać coś innego, poza tym, że z niektórych powodów możesz budować domy na zarobionych monetach, co jest szczerze rozpraszające i nic więcej.


Funkcje gry Garfield Run: Road Tour na Androida:

  • Jest Garfield, zawsze jesteśmy z niego szczęśliwi
  • Każdego dnia będziesz otrzymywać nowe wyzwania, które będą regularnie powtarzane
  • 12 kostiumów dostępnych dla głównego bohatera
  • Z jakiegoś powodu możesz budować domy

Wady gry:

  • Brakująca fabuła i duża rozbieżność z kanonem
  • Grafika, animacja, mechanika - gorsze niż Subway Surfers
  • Rozgrywka - nędzna parodia Subway Surfers
  • Reklama i zakupy w ich miejscu nie przeszkadzają, ale nadal

Konkluzja: gra Garfield Run: Road Tour to pasożyt z serii, który nie powinien pozostać niezauważony i w złym znaczeniu tego słowa. Do tej pory gra ma niewiele pobrań, ale miejmy nadzieję, że gracze będą w stanie wesprzeć nasz pomysł.


Reklama

Pobierz Garfield Run: Road Tour 1.0.4

Nowości w tej wersji
Bugs Fixed.
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (7)
Data umieszczenia 2020-01-28 05:06
rozmiar 33.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/24 10:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |