Battle Chess: Fog of War
0 (0)

Battle Chess: Fog of War

Opis:

Gra Battle Chess: Fog of War to ciekawa strategia szachowa, w której możesz walczyć z innymi użytkownikami, doskonalić swoje umiejętności i dostać się do tabel ocen.

System automatycznie wybiera przeciwnika do gracza, po czym rozpoczyna się gra planszowa. Jasna stylizowana lokalizacja dodaje uroku standardowej akcji. Niektóre postacie chodzą powoli, inne wolą biegać, podczas gdy inne wydają się teleportować z jednej komórki do drugiej. Po zatrzymaniu wskaźnika nad postacią wyświetlane są komórki, wzdłuż których ruch jest dla niego dostępny. Interakcja z żywymi przeciwnikami pozwala opanować nową taktykę, nawet w przypadku przegranej, możesz skorzystać z trików i niezwykłych manewrów zwycięzcy, aby następnym razem sam mógł zostać triumfem.

Deweloper proponuje zorganizować mgłową wojnę na szachowym polu z kilkoma funkcjami i niuansami. Zbieraj magów, wojowników, łuczników i inne postacie, aby stworzyć najpotężniejszą talię i zostań liderem w tabeli najlepszych. Dostępny jest również klasyczny format ze standardowymi regułami. Jeśli pozornie znasz warunki, zwróć uwagę na możliwość treningu ze szczegółowym opisem działań każdej postaci. Rozgrywka dla wielu graczy daje możliwość walki z przypadkowym użytkownikiem lub zaproszenia znajomego do porównania poziomu zrozumienia gry logicznej.

Charakterystyczne cechy gry Battle Chess: Fog of War:

  • szachy walczą z prawdziwymi przeciwnikami;
  • szczegółowe objaśnienie zasad;
  • złote monety, bonusy;
  • zbieranie kart;
  • znajomość interesujących taktyk szachowych.

Złote skrzynie stają się potężną motywacją, zarobione pieniądze można wydawać na nowe karty i różne ulepszenia. Możesz także zapłacić prawdziwe pieniądze, aby kupić walutę krajową. Melodia poza ekranem pomaga się zrelaksować i skoncentrować, a grafika tworzy wrażenie projektu opowieści z piękną historią. Postaraj się uzyskać status najlepszego szachisty wśród użytkowników z całego świata!


Reklama

Pobierz Battle Chess: Fog of War 0.0.3

Nowości w tej wersji
- added classic mode
- added tutorial
informacje ogólne
wersja 0.0.3 (7)
Data umieszczenia 2020-01-02 13:04
rozmiar 27.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/24 12:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |