ZERO GUNNER 2 classic
0 (0)

ZERO GUNNER 2 classic

Opis:

Gra ZERO GUNNER 2 classic to zręcznościowa gra na Androida w formacie strzelanki, która różni się od kanonu tylko tym, że jest tam helikopter, a nie jakiś statek kosmiczny. W każdym razie wszystko inne jest bardzo klasyczne, a fanom kanonów tego gatunku naprawdę się spodoba.

Przygotowaliśmy grę w studiu Mobirix, które słynie z ogromnej wydajności, liczba projektów na ich koncie jest poza skalą, a ich różnorodność jest imponująca. Niemniej klasyczne reinkarnacje są w nich szczególnie dobre, jak widać na tym przykładzie.

Nawiasem mówiąc, są dobre wieści dla fanów tego gatunku, programiści już przygotowują nowy produkt o nazwie STRIKERS 1945 classic, teraz możesz zarejestrować się tylko do testów, ale wkrótce zobaczy światło, nie będzie długo czekać!


Niemniej jednak wracając do tego, co dzieje się w naszym nowym produkcie, który stanie się swego rodzaju pionierem serii gier.

Oryginał pojawił się dawno temu, ponad 18 lat temu, w 2001 roku, stając się bardzo popularny na konsoli SEGA Dreamcast, która była nie mniej popularna w tamtych latach, jednak w 2018 roku zapamiętali grę i pojawili się na Nintendo Switch, kolejny rok, a teraz jest dostępny i na Androidzie. Nie dodali niczego nowego do gry, zachowując klasyczną rozgrywkę z niebezpiecznymi bossami, potężną bronią i przyzwoitą dynamiką, za którą gatunek ten jest szczególnie ceniony.


Funkcje gry ZERO GUNNER 2 classic na Androida:

  • Proste zintegrowane zarządzanie dla platform mobilnych
  • Trzy typy śmigłowców do różnych celów
  • Wielcy bossowie, którzy zmieniają się w różnorodne techniki
  • Cztery poziomy trudności
  • Są osiągnięcia i listy z liderami
  • Gra została przetłumaczona na 16 języków

Wady gry:

  • Reklama jest obecna, ale projekt pozostaje darmowy
  • Są też zakupy, ale bez nich możesz przetrwać

Podsumowując: gra ZERO GUNNER 2 classic wciąż jest klasyką, która budzi ciepłe uczucia wśród niewielkiej liczby graczy, którzy pamiętają to, co dzieje się po tylu latach. Ogólnie rzecz biorąc, projekt jest godny, ale jak pokazuje praktyka, prawdopodobne jest, że nie otrzyma należytej uwagi, ale szkoda.


Reklama

Pobierz ZERO GUNNER 2 classic 1.1.1

informacje ogólne
wersja 1.1.1 (20201029)
Data umieszczenia 2020-12-01 20:41
rozmiar 41.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/25 10:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |