Bezpieczna strefa!
0 (0)

Opis:

Game Safe Zone! to nowa gra zręcznościowa w tym samym formacie scroll-shooter, co inny dzisiejszy projekt, jednak oferuje pewne dygresje od klasyki tego gatunku, o których bardziej szczegółowo będziemy mówić później.

Grę przygotowaliśmy w studiu Forever Tiger, na podstawie którego jest to dopiero druga gra, więc rozważymy je jako nowe w tym czasochłonnym zadaniu;)

Idea tego, co się dzieje, jest tak stara jak świat - ty, a raczej twoja postać, musisz przetrwać w świecie apokalipsy, który jest pełen zombie i innych mutantów, którzy chcą cię zjeść. Z woli losu wiele broni zostanie rozproszonych na twojej drodze, wybierając, które z powodzeniem możesz zniszczyć wrogów, ale najważniejsze jest wdrożenie. Gra mogłaby się wydać w formie klasyki gatunku - Rahner lub strzelnicy lub rpg, ale twórcy postanowili stworzyć strzelankę, kontrastując swoją wizję gatunku z kanonami.

Twórcy obiecują niekontrolowane i przerażające potwory, setki broni i zdolność do pompowania, zarówno ich arsenału, jak i samej postaci.

Główne pytanie brzmi: jak dobrze gracze będą postrzegać właśnie taki format, który łączy nie tylko klasykę całej branży gier i już znudzony gatunek „o zombie”, licząc już dziesiątki tysięcy niejasnych gier, dużo filmów i seriali, ponieważ tak właśnie się stało trend ostatniej dekady ... Tak czy inaczej, w tej chwili gra ma ponad milion pobrań, co jest znacznie więcej niż klasyczna strzelanka z samolotami lub innymi urządzeniami latającymi, wnioski sugerują same ...


Funkcje bezpiecznej strefy! na Androidzie:

  • Zombie, twoje ulubione i bardzo agresywne
  • Ogromny wybór broni, obiecują ponad sto gatunków
  • Jest więcej wrogów, niż możesz sobie wyobrazić
  • Wygodne zarządzanie
  • Awansuj bohatera i broń, aby zwiększyć ich skuteczność
  • Dobra mieszanka gatunków

Wady gry:

  • Reklama jest bardzo nachalna, naprawdę psuje wrażenia
  • Zakupy znajdują się również w „słusznym” miejscu

Konkluzja: gra Safe Zone! To fajny projekt, który psuje ogromną ilość reklam, na co narzeka prawie każdy uczestnik tych wydarzeń.


Reklama

Pobierz Bezpieczna strefa! 3.7.2

Nowości w tej wersji
- Fix bugs and some crash issues
informacje ogólne
wersja 3.7.2 (58)
Data umieszczenia 2020-10-27 20:43
rozmiar 88.89 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/25 12:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |