Survival Island: Ultimate Crafts
4.8 (4)

Survival Island: Ultimate Crafts

Opis:

Gra Survival Island: Ultimate Crafts to fajny symulator, w którym musisz zbudować dom na wyspie, polować, uczestniczyć w zadaniach i bronić się przed dzikimi wrogami.

Podróż luksusowym jachtem zamieniła się w wielki wypadek. Bohaterowi udało się przetrwać i dotrzeć do kawałka ziemi - niezamieszkanego terytorium, otoczonego ze wszystkich stron wodą. Teraz musisz usiąść i zrozumieć, jak dłużej żyć na wyspie. Pod kontrolą gracza postać zaangażuje się w budowę domu. Możesz zbudować kilka chat lub zrobić niezawodną tratwę, która pozwoli ci popłynąć na inne wyspy. Oprócz działań budowlanych konieczne jest wydobywanie zasobów, tworzenie broni, różnych narzędzi przydatnych w życiu codziennym w obliczu niebezpieczeństw.

W przypadku jedzenia zaleca się polowanie i łapanie różnych ryb. Na oceanie możesz także złapać wiele fajnych bonusów za pomocą pirackiego haka. Ale głębokości wody przygotowują również nieprzyjemne niespodzianki w postaci krwiożerczych rekinów. Warto zabrać narzędzia do ochrony przed drapieżnikami. Na ziemi jest jeszcze więcej wrogów: niedźwiedzie, dziki i inne postacie są gotowe wyrwać człowieka, który przybył do ich klasztoru bez zaproszenia. Polowanie w niezamieszkanej przestrzeni jest ryzykownym zajęciem, musisz dokładnie obliczyć swoje mocne strony i zdolności.

Charakterystyczne cechy przetrwania:

  • eksploracja bezludnej wyspy;
  • Znajomość asystentki papugi;
  • budowa narzędzi, broni, zasobów;
  • budowa domu;
  • drapieżni wrogowie w wodzie i na lądzie.

Na samym początku żeglarza spotyka się przyjazna papuga. Podczas gry udzieli wielu wskazówek i opowie fascynujące historie. Legendy można zestawić w jedną głęboką fabułę. Pierzasty pomocnik da wskazówki, dzięki którym postać odkryje wiele tajemnic. Badania, konstrukcja i inne procesy gwarantują różnorodność rozgrywki i przypływ adrenaliny od nagłego niebezpieczeństwa. Niestabilne warunki pogodowe, a także zmiana dnia i nocy, nie pozwalają przyzwyczaić się do konkretnych warunków, sprawiają, że stale się dostosowujesz. Istnieje wiele możliwości, wykorzystaj je mądrze, aby bohater żył dłużej!


Reklama

Pobierz Survival Island: Ultimate Crafts 1.1.4

Nowości w tej wersji
* new UI;
* fix effects;
* new store;
* fix building;
* daily rewards;
* updated islands;
* removed part ads.
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (10)
Data umieszczenia 2020-03-08 02:33
rozmiar 43.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/26 12:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |