Mutants War: Heroes vs Zombies MMOSLG
0 (0)

Mutants War: Heroes vs Zombies MMOSLG

Opis:

Gra Mutants War: Heroes vs Zombies MMOSLG to ciekawa strategia, w której superbohaterowie walczą z zombie, ratują resztki cywilizacji, uczą się nowych technologii.

Chodzące trupy i potwory stały się problemem na całym świecie. Podejście apokalipsy powoduje najsilniejsze rozpoczęcie aktywnej akcji. Użytkownik ma armię odważnych wojowników, ale oprócz odwagi w bitwie potrzebujesz również kwalifikacji i solidarności zespołu. Projekt zapewnia szerokie możliwości szkolenia żołnierzy i podnoszenia ich umiejętności. Możesz ulepszać i przeprowadzać specjalne wydarzenia dla początkujących. Dokładne studium lokalizacji pomoże znaleźć ocalałych, rozszerzyć armię i wykryć antagonistów przed atakiem.

Inny gracz musi zbudować niezawodną bazę i poprawnie ustawić pułapki, spowolni ataki wroga. W celu skuteczniejszej walki zaleca się opracowanie procesów technologicznych i przeprowadzenie badań w celu stworzenia broni z uwzględnieniem dokonanych odkryć i zastraszenia wroga poziomem ochrony. Poszukiwanie sprzętu i wydobywanie zasobów pomoże również w trudnej konfrontacji.

Charakterystyczne cechy gry Heroes vs Zombies:

  • zniszczenie żywych trupów;
  • odrodzenie ludzkiej cywilizacji;
  • budowa i wzmocnienie podstawy;
  • szkolenie wojowników;
  • ulepszyć siłę militarną.

Fani bitew online mogą wziąć udział w specjalnej lidze wojskowej. Oprócz konfrontacji w napiętej sytuacji możesz znaleźć sojuszników, zorganizować wzajemną pomoc i uzyskać pomoc w sytuacjach awaryjnych. Tandemy najsilniejszych opracowują wspólne plany strategiczne, koordynują manewry taktyczne i szybciej pokonują samotników.

Formowanie armii, budowa bazy, poszukiwanie zasobów, badania i odkrycia naukowe pozwalają graczowi otworzyć się z różnych punktów widzenia. Walcząc z potworami, jednostki zombie dają poczucie zbliżającej się apokalipsy. Wskazówki i porady pomagają określić priorytety. Udowodnij wyższość swojej strategii powrotu świata na planetę!


Reklama

Pobierz Mutants War: Heroes vs Zombies MMOSLG 1.2.0

Nowości w tej wersji
1.Rewards Adjustment of Event War of the president and Holy Stone Contest.
2.Newbie Shield Extension: To base level 8.
3.Game functions Optimized; Bugs fixed.
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (2018)
Data umieszczenia 2020-11-07 20:36
rozmiar 89.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/27 10:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |