Stickman Dismount Max
0 (0)

Stickman Dismount Max

Opis:

Stickman Dismount Max to niestandardowa zwykła gra, w której musisz opanować destrukcyjną jazdę, strzelanie z małej łodzi, twardy boks i cichą prędkość kendo.

Słynny Stickman postanowił zorganizować pompowanie i doskonalenie umiejętności w kilku obszarach, aby uzyskać status mistrza. Deweloper nie połączył całkowicie różnych zadań w jedną fabułę, ale umożliwił pracę nad każdym z kursów po kolei. Jazda rozpoczyna się od wyboru pojazdu (od samochodów sportowych, po spychacz, łóżko lub wózek na zakupy). Następnie zjeżdża się po bardzo stromych schodach, z towarzyszącym niszczeniem pojazdów i kierowcy. Im więcej obrażeń i więcej krwi, tym lepszy wyścig. Mechanizm klatki schodowej nie pozwoli uniknąć zniszczenia, jedynym pytaniem jest zakres wyrządzonej szkody.

Szkolenie strzeleckie odbywa się na specjalnej łodzi. Postać unosi się w małym stawie i strzela do przeciwników, którzy płyną w przeciwnym kierunku i w tym samym kierunku, a także atakuje z powietrza. Pieniądze, boostery i inne bonusy poprawią smak zwycięstwa. Bokserskie pojedynki obejmują spotkania z wykwalifikowanymi rywalami, czasami są silniejsi niż sam bohater, musisz szukać podejść i wykorzystywać nie tylko siłę fizyczną. Niezwykła taktyka daje szansę na pomyślne zakończenie bitwy.

Kendo to prawdziwa sztuka, japoński mistrz pomoże doskonale ją opanować. Dla takiego ogrodzenia fundamentalne znaczenie ma cisza, spokój i szybkość. Po lekcjach pozostaje tylko zdobyć najbardziej śmiercionośny miecz i użyć go, bezwzględnie zabijając antagonistów.

Cechy gry Stickman Dismount Max:

  • 4 radykalnie inna rozgrywka;
  • indywidualne ulepszenie umiejętności;
  • zniszczenie, bitwy z najsilniejszymi;
  • nowy zestaw cech na każdym poziomie;
  • możliwość zostania mistrzem na wszystkich kursach.

Połączenie czterech projektów w jednej grze wywołuje wrażenie mieszanki emocji. Format projektu graficznego, poziom efektów specjalnych, bonusy, zasady i inne parametry nie są ze sobą połączone, pozostaje wrażenie, że miałem do czynienia z różnymi grami. Ale pomysł jest dość godny i każdy z czterech obszarów zasługuje na uwagę użytkowników. Określ najlepsze umiejętności swojego totemu!


Reklama

Pobierz Stickman Dismount Max 1.0.5

Nowości w tej wersji
improve game flow
fix bugs
update bgm
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (7)
Data umieszczenia 2020-01-28 05:06
rozmiar 76.95 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/27 12:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |