Escape Game Tropical Island
0 (0)

Escape Game Tropical Island

Opis:

Escape Game Tropical Island to ciekawa misja, w której musisz zbadać dziwną wyspę, poznać tajemnice ruin i szybko opuścić terytorium, jeśli uda ci się przeżyć.

Statek wpadł w silną burzę, główny bohater uważa, że ​​statek nie wytrzyma takiej pogody przez długi czas. Potem dziewczyna budzi się w nieznanym miejscu, uświadamia sobie, że została porzucona na jednej z nieznanych wysp. Sytuacja jest bardzo interesująca, podróżnik zaczyna uważnie badać dziwne rzeczy. Musisz dowiedzieć się, co się tu wcześniej zdarzyło, dlaczego jest tyle ruin. Być może ta informacja pomoże się stąd wydostać.

Gracz otrzymuje krótką instrukcję z opisem dostępnych ruchów. Oprócz standardowego biegu możesz wykonywać skoki, wspinać się na różne przeszkody. Po wejściu do wody bieg zastępuje aktywne i szybkie pływanie, badacz doskonale trzyma się w wodzie.

Rozrzucone kłody, dziwne bloki i inne elementy wśród wysokich drzew palmowych naruszają idealny wzór raju. Łatwo się tutaj zgubić, wskazówki pomogą ci znaleźć wyjście z sytuacji patowych. Łopaty i inne przedmioty przydatne w obecnej sytuacji mogą toczyć się wzdłuż wybrzeża, lepiej zabrać je ze sobą. Myśli dziewczyny są widoczne w formacie tekstowym, co pozwala na określenie dalszych działań. Historia nie określa wyraźnych limitów czasowych, ale niezamieszkane terytoria zmuszają cię do pośpiechu, wystawianie zawsze wiąże się z dużym ryzykiem.

Charakterystyczne cechy gry Escape Game Tropical Island:

  • inspekcja wyspy z ruinami;
  • zbieranie potencjalnie użytecznych rzeczy;
  • umiejętność biegania, skakania, wspinania się i pływania;
  • wyjaśnienie historii straszliwymi sekretami;
  • pomysły i wskazówki bohaterki;
  • Żadnych zakupów w grze, tylko reklamy.

Znaczną część czasu należy poświęcić na badanie środowiska, ponieważ nie ma jasności co do celów i metod ich osiągania. Deweloper był zadowolony z zachowania gry ze wszystkimi sukcesami i postępami. Podstępne zamki ze skrzyń, liczby i strzały na dnie stawów, niezwykłe mechanizmy z częściami ukrytymi według lokalizacji gwarantują niezapomnianą przygodę ze złożonymi zadaniami. Witamy w tajemniczych krainach!


Reklama

Pobierz Escape Game Tropical Island 1.0.2

Nowości w tej wersji
Fixed some minor bugs.
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (4)
Data umieszczenia 2019-12-26 19:12
rozmiar 57.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje pascal inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/28 12:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |