King of Kung Fu Fighters KOKF Champions
0 (0)

King of Kung Fu Fighters KOKF Champions

Opis:

Gra King of Kung Fu Fighters KOKF Champions to gra akcji walki, w której poznasz sztukę kung fu, poznasz jej sekrety, przejdziesz testy. Historia z fabułą oczekuje wyszkolonych śmiałków.

Po rozpoczęciu poszukiwań mistrza kung fu gracz otrzymuje obiecującego bohatera, który chętnie demonstruje i zapisuje swoje osiągnięcia w tym kierunku. Projekty w tym kierunku pojawiły się już na Rockville Games. Jeśli użytkownik zdał wcześniej wersję ALLSTAR, kariera rozpocznie się od niesamowitego startu. Doświadczeni mogą natychmiast wejść na arenę i pokazać swoje umiejętności na arenie z okrutnym antagonistą. Początkujący mogą zapoznać się z informacjami o treningu, wyjaśnić podstawowe zasady i warunki bitew. Teorię należy poprzeć ćwiczeniami praktycznymi. Do treningu jest oddzielne pomieszczenie, w którym możesz doskonalić swoje umiejętności, wypróbowywać uderzenia, ruchy, umiejętności i ataki.

Po starannym przygotowaniu proponowany jest test myśliwca i tryb próbny. Użytkownik określa tożsamość totemu, a następnie wybiera przeciwnika i wzywa go do walki. W bitwie zakłada się dwie krótkie rundy. Jeżeli żadna ze stron nie wygra obu z rzędu, wyznaczana jest trzecia decydująca runda. Jeśli jest wystarczająca liczba czeków, możesz przejść do trybu fabularnego. Tutaj będziesz musiał dużo walczyć i bezwzględnie niszczyć wrogów, zdobywając chwałę niezwyciężonego wojownika. Walki przynoszą trofea i fundusze, za które możesz zdobyć oryginalne sztuczki, przydatne umiejętności. Po wybraniu niezbędnych parametrów możesz wrócić do gry walki i poradzić sobie z nowym nastrojem.

Charakterystyczne cechy gry King of Kung Fu:

  • szczegółowe materiały szkoleniowe;
  • realizm i sztywność bitew;
  • zmienić ustawienia postaci;
  • kariera, sława, popularność;
  • nagrody, bonusy, ulepszenia.

Akcja oferuje różnorodnych bohaterów i przyzwoitą grafikę. Kilka trybów pozwala zbudować karierę jako wojownik dla gracza o dowolnym poziomie wyszkolenia. Deweloper obiecuje również dodać tryb wieloosobowy, aby fani bitew online mogli zorganizować zacięte walki z prawdziwymi przeciwnikami. Aranżacja muzyczna dodaje entuzjazmu, nie pozwala się poddać, gdy pojawiają się napięte momenty. Dowiedz się dokładnie kung fu i pokonaj niebezpiecznych przeciwników!


Reklama

Pobierz King of Kung Fu Fighters KOKF Champions 1.0

Nowości w tej wersji
* Free Starter Pack
* Optimize Game Loading Time
informacje ogólne
wersja 1.0 (14)
Data umieszczenia 2020-01-16 05:21
rozmiar 99.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/29 10:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |