King of Kung Fu Fighters KOKF Champions
0 (0)

King of Kung Fu Fighters KOKF Champions

Opis:

Gra King of Kung Fu Fighters KOKF Champions to gra akcji walki, w której poznasz sztukę kung fu, poznasz jej sekrety, przejdziesz testy. Historia z fabułą oczekuje wyszkolonych śmiałków.

Po rozpoczęciu poszukiwań mistrza kung fu gracz otrzymuje obiecującego bohatera, który chętnie demonstruje i zapisuje swoje osiągnięcia w tym kierunku. Projekty w tym kierunku pojawiły się już na Rockville Games. Jeśli użytkownik zdał wcześniej wersję ALLSTAR, kariera rozpocznie się od niesamowitego startu. Doświadczeni mogą natychmiast wejść na arenę i pokazać swoje umiejętności na arenie z okrutnym antagonistą. Początkujący mogą zapoznać się z informacjami o treningu, wyjaśnić podstawowe zasady i warunki bitew. Teorię należy poprzeć ćwiczeniami praktycznymi. Do treningu jest oddzielne pomieszczenie, w którym możesz doskonalić swoje umiejętności, wypróbowywać uderzenia, ruchy, umiejętności i ataki.

Po starannym przygotowaniu proponowany jest test myśliwca i tryb próbny. Użytkownik określa tożsamość totemu, a następnie wybiera przeciwnika i wzywa go do walki. W bitwie zakłada się dwie krótkie rundy. Jeżeli żadna ze stron nie wygra obu z rzędu, wyznaczana jest trzecia decydująca runda. Jeśli jest wystarczająca liczba czeków, możesz przejść do trybu fabularnego. Tutaj będziesz musiał dużo walczyć i bezwzględnie niszczyć wrogów, zdobywając chwałę niezwyciężonego wojownika. Walki przynoszą trofea i fundusze, za które możesz zdobyć oryginalne sztuczki, przydatne umiejętności. Po wybraniu niezbędnych parametrów możesz wrócić do gry walki i poradzić sobie z nowym nastrojem.

Charakterystyczne cechy gry King of Kung Fu:

  • szczegółowe materiały szkoleniowe;
  • realizm i sztywność bitew;
  • zmienić ustawienia postaci;
  • kariera, sława, popularność;
  • nagrody, bonusy, ulepszenia.

Akcja oferuje różnorodnych bohaterów i przyzwoitą grafikę. Kilka trybów pozwala zbudować karierę jako wojownik dla gracza o dowolnym poziomie wyszkolenia. Deweloper obiecuje również dodać tryb wieloosobowy, aby fani bitew online mogli zorganizować zacięte walki z prawdziwymi przeciwnikami. Aranżacja muzyczna dodaje entuzjazmu, nie pozwala się poddać, gdy pojawiają się napięte momenty. Dowiedz się dokładnie kung fu i pokonaj niebezpiecznych przeciwników!


Reklama

Pobierz King of Kung Fu Fighters KOKF Champions 1.0

Nowości w tej wersji
* Upgraded Power Shots
* New Special Moves
* Free Starter Pack
* Optimize Game play
informacje ogólne
wersja 1.0 (21)
Data umieszczenia 2021-05-08 04:37
rozmiar 95.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/29 10:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |