Grand Street Racing Tour [GSRT]
0 (0)

Grand Street Racing Tour [GSRT]

Opis:

Gra Grand Street Racing Tour [GSRT] to jasny wyścig, w którym musisz spersonalizować samochód, wybrać żądane parametry i walczyć o prymat na drogach miejskich.

Gracz określa model samochodu i zaczyna dostosowywać listę części, aby żelazny koń idealnie pasował do indywidualnego stylu jazdy. Wszystkie wybrane supersamochody będą w garażu, a możesz poprawić ich parametry zewnętrzne i techniczne w specjalnie wyposażonym warsztacie. Po zakończeniu procedur przygotowawczych możesz iść na tor. Deweloper umożliwił udział w krótkich wyścigach w centrum metropolii, jazdę po drogach z ograniczeniami czasowymi i walkę o przywództwo w drifcie.

Ogromne miasto z drapaczami chmur i dziesiątkami krętych dróg daje wiele szans na zbudowanie solidnej kariery wyścigowej. Możesz przejechać wszystkie tylne ulice, obszary przemysłowe i handlowe, aby uzyskać wspaniałe wrażenia i zrozumieć, jak najlepiej ulepszyć samochód, aby uzyskać bardziej wydajną jazdę. Jeśli masz pozycje przywódcze w kilku rasach, gracz uzyskuje dostęp do szerszej gamy dodatków w celu poprawy problemów technicznych i strojenia.

Charakterystyczne cechy gry Grand Street Racing Tour:

  • szeroki wybór żelaznych koni;
  • strojenie, wymiana części, dostosowanie właściwości;
  • warsztaty aktualizacji i eksperymentów;
  • ciekawe trasy i ich odmiany;
  • różne tryby rozgrywki dla odmiany.

Garaż może być wypełniony różnymi maszynami, aby zmienić model zgodnie z nastrojem i biorąc pod uwagę tryb gry. Wysokiej jakości fizyka, spektakularna szata graficzna i ładne lokalizacje sprawiają, że wyścig długo daje się ponieść emocjom. Każda wygrana rasa daje graczowi wiele bonusów i możliwości ulepszenia, przy zachowaniu motywacji użytkownika. Duży wybór samochodów, elastyczność różnych ustawień pozwala kierowcy stworzyć unikalny samochód, który zaskakuje nawet doświadczonych rywali. Ciesz się pięknymi lokalizacjami metropolii, wypróbuj wszystkie drogi, zanurz się w dynamiczną rozgrywkę i zdobądź przywództwo we wszystkich rodzajach wyścigów!


Reklama

Pobierz Grand Street Racing Tour [GSRT] 0.9.97

Nowości w tej wersji
- Performance optimization and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 0.9.97 (997)
Data umieszczenia 2020-04-27 11:55
rozmiar 50.78 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/29 12:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |