Osoby dojeżdżające do pracy
0 (0)

Osoby dojeżdżające do pracy

Opis:

Commuters to wciągająca gra zręcznościowa, w której musisz zapełnić autobusy pasażerami, przepuścić optymalną liczbę osób i unikać przepełnionych pojazdów.

Gracz kontroluje pojazdy wielomiejscowe i dostosowuje liczbę klientów, którzy wchodzą. W specjalnie wyznaczonych miejscach zapewnione są przystanki, w których wiele osób już czeka na możliwość szybkiego załatwienia sprawy. Na każdym poziomie w jednej lokalizacji jest ograniczona liczba pasażerów. Autobus zatrzymuje się, otwiera drzwi i zaczyna się zapełniać.

Trudność polega na tym, że postacie nie kontrolują stopnia wypełnienia. Gdy jest ich zbyt wiele, przy kontynuowaniu podróży możliwe jest znaczące przesunięcie środka ciężkości, przez co pogarsza się komfort ruchu. Jeśli spróbujesz bardzo rozciągnąć przestrzeń wewnętrzną, może wystąpić eksplozja, ranni i martwi obywatele potoczą się po chodniku. Aby zapobiec tragicznej sytuacji, musisz zamknąć drzwi na czas, po tym jak transport automatycznie odejdzie, a wkrótce pojawią się następne, w których reszta będzie łatwo zmieścić. Czasami dla wszystkich potrzebujesz kilku autobusów, nie bój się nakładać ograniczeń i zmuszać ludzi do czekania, dzieje się to wyłącznie dla ich bezpieczeństwa.

Charakterystyczne cechy gry Osoby dojeżdżające do pracy:

  • wiele osób na przystanku;
  • samochody o różnych rozmiarach;
  • zależność ceny biletu od rodzaju pasażera;
  • dystrybucja klientów autobusem;
  • ryzyko wybuchu autobusu i utraty życia.

Samochody o różnych kolorach przyjeżdżają na przystanek autobusowy, ich odcień zmienia się w zależności od ilości pozostałej pustej przestrzeni w środku. Po zamknięciu drzwi koniecznie pojawia się informacja o tym, jak dobrze praca została wykonana. Uzyskanie dobrych lub doskonałych ocen gwarantuje więcej gwiazdek po ukończeniu poziomu. Istnieje kilka rodzajów klientów, którzy chcą zapłacić określony koszt. Po pierwsze, ci, którzy płacą trochę, są dostępni, odblokowanie większej liczby rozpuszczalnych postaci nastąpi później, kiedy pojawi się więcej doświadczenia. Ostra melodia pozwala przewozić pasażerów w dobrym nastroju, a łatwość sterowania minimalizuje błędy i niedogodności. Zostań najbardziej rozsądnym kierowcą!


Reklama

Pobierz Osoby dojeżdżające do pracy 1.0

Nowości w tej wersji
Commuters is now available on android!
informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2019-12-28 13:14
rozmiar 55.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/30 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |