Unsolved: Mystery Adventure Detective Games
0 (0)

Unsolved: Mystery Adventure Detective Games

Opis:

Unsolved: Mystery Adventure Detective Games to misja detektywistyczna, w której musisz szukać dużych i małych obiektów, rozwiązywać zadania i uratować ważną roślinę dla całego parku.

Główna bohaterka otrzymuje list od babci. Krewny rzadko psuje dziewczynie jej uwagę, początkowo było jasne, że koperta zawiera niezwykle ważne informacje. Tekst mówił o problemach z rzadką rośliną, nagle zaczął więdnąć. Starsza kobieta powiedziała, że ​​stan całego parku zależy bezpośrednio od tej rośliny. Dziewczyna zasiadła za kierownicą własnego samochodu i pilnie pojechała na ratunek. Nie było możliwe szybkie dotarcie do celu, miała dziwny wypadek, samochód zaczął spadać na zboczu, a potem zatrzymał się na chwilę. Ważne jest, aby podnieść ważne rzeczy i wydostać się z pojazdu, zanim zacznie gwałtownie spadać z perspektywą wybuchu.

Pierwszym celem jest znalezienie wyjścia z zablokowanego samochodu. Ponadto wiele zadań zostanie rozwiązanych, odsłaniając wątki fabuły, zagłębiając się w różne historie. Magia miesza się z rzeczywistością, granica między nimi zostaje zatarta. Zwykłe domy zostaną zastąpione lasami, zamkami, lochami. Cele nie ograniczają się do poszukiwania określonych obiektów, bądź przygotowany do prowadzenia badań, obliczania zabójców, przeprowadzania trudnych eksperymentów w zakresie odkryć naukowych. Wśród rzeczy znalezionych jest wiele przedmiotów rzemieślniczych i pamiątek, które nie przynoszą wiele korzyści. Przydatność każdej drobnej rzeczy będzie musiała zostać przeanalizowana.

Funkcje gry Nierozwiązane:

  • poszukiwanie przedmiotów, dochodzenia, eksperymenty;
  • połączenie prawdziwych i fantastycznych światów;
  • rozgałęzienie fabuły;
  • przydatne wskazówki;
  • różnorodność lokalizacji.

Nietrywialne cele, minigry i łamigłówki trenują logiczne myślenie, zmuszają detektywa do doskonalenia umiejętności, nieustannie stawiają czoła oryginalnym zadaniom. Różnorodność witryn eliminuje monotonię i nudę. Wysokiej jakości grafika sprawia, że ​​chcesz zagłębić się w rozgrywkę. Specjalne gwiazdy pozwalają ci dawać napiwki, pomagają w chwilach otępienia. Przygoda obiecuje wiele pytań i odkryć. Jeśli jesteś gotowy na nieoczekiwane zwroty historii - ruszaj w drogę!


Reklama

Pobierz Unsolved: Mystery Adventure Detective Games 2.6.5.2

Nowości w tej wersji
BUG FIXES - We fixed several bugs and made a few adjustments to create a smoother gameplay experience.
informacje ogólne
wersja 2.6.5.2 (124)
Data umieszczenia 2021-11-05 19:26
rozmiar 127.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/31 10:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |