Unsolved: Mystery Adventure Detective Games
0 (0)

Unsolved: Mystery Adventure Detective Games

Opis:

Unsolved: Mystery Adventure Detective Games to misja detektywistyczna, w której musisz szukać dużych i małych obiektów, rozwiązywać zadania i uratować ważną roślinę dla całego parku.

Główna bohaterka otrzymuje list od babci. Krewny rzadko psuje dziewczynie jej uwagę, początkowo było jasne, że koperta zawiera niezwykle ważne informacje. Tekst mówił o problemach z rzadką rośliną, nagle zaczął więdnąć. Starsza kobieta powiedziała, że ​​stan całego parku zależy bezpośrednio od tej rośliny. Dziewczyna zasiadła za kierownicą własnego samochodu i pilnie pojechała na ratunek. Nie było możliwe szybkie dotarcie do celu, miała dziwny wypadek, samochód zaczął spadać na zboczu, a potem zatrzymał się na chwilę. Ważne jest, aby podnieść ważne rzeczy i wydostać się z pojazdu, zanim zacznie gwałtownie spadać z perspektywą wybuchu.

Pierwszym celem jest znalezienie wyjścia z zablokowanego samochodu. Ponadto wiele zadań zostanie rozwiązanych, odsłaniając wątki fabuły, zagłębiając się w różne historie. Magia miesza się z rzeczywistością, granica między nimi zostaje zatarta. Zwykłe domy zostaną zastąpione lasami, zamkami, lochami. Cele nie ograniczają się do poszukiwania określonych obiektów, bądź przygotowany do prowadzenia badań, obliczania zabójców, przeprowadzania trudnych eksperymentów w zakresie odkryć naukowych. Wśród rzeczy znalezionych jest wiele przedmiotów rzemieślniczych i pamiątek, które nie przynoszą wiele korzyści. Przydatność każdej drobnej rzeczy będzie musiała zostać przeanalizowana.

Funkcje gry Nierozwiązane:

  • poszukiwanie przedmiotów, dochodzenia, eksperymenty;
  • połączenie prawdziwych i fantastycznych światów;
  • rozgałęzienie fabuły;
  • przydatne wskazówki;
  • różnorodność lokalizacji.

Nietrywialne cele, minigry i łamigłówki trenują logiczne myślenie, zmuszają detektywa do doskonalenia umiejętności, nieustannie stawiają czoła oryginalnym zadaniom. Różnorodność witryn eliminuje monotonię i nudę. Wysokiej jakości grafika sprawia, że ​​chcesz zagłębić się w rozgrywkę. Specjalne gwiazdy pozwalają ci dawać napiwki, pomagają w chwilach otępienia. Przygoda obiecuje wiele pytań i odkryć. Jeśli jesteś gotowy na nieoczekiwane zwroty historii - ruszaj w drogę!


Reklama

Pobierz Unsolved: Mystery Adventure Detective Games 1.1.1

Nowości w tej wersji
Minor bugs fixed!
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (30)
Data umieszczenia 2019-12-29 13:44
rozmiar 39.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/31 10:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |