Opis:

Poopdie to dwuznaczna arkadowa gra o robaku, który z powodu problemów trawiennych stał się przedmiotem ośmieszenia. Musi wypełnić trudną misję, a odchody staną się jego asystentami ...

Nadmierne wzdęcia i ciągłe tworzenie się gazu spowodowały niesamowite cierpienie postaci. Płakał i leżał w kałuży własnych łez. Nagle pojawił się nieznajomy i ogłosił budzącego grozę Samrona, którego zwycięstwo może być tylko naszym bohaterem. Choroba stała się siłą robaka. Radzono mu, aby nie trzymał wszystkiego, co było niewygodne, częściej jadł i kupował. Bohater poprowadzi małą armię, a kupa stanie się żołnierzem. Ci wojownicy dostaną jedzenie dla swojego dowódcy, ochronią go przed różnymi wrogami, z których zbyt wielu rozwiedli się w lochu.

Odchody należy traktować ostrożnie, wszędzie podążają za robakiem, czasem nie obliczają swojej siły i giną w walce z antagonistami. Przy dobrym odżywianiu postać może stworzyć nowego wojownika natychmiast po heroicznej śmierci poprzedniej. Konieczne jest uważne monitorowanie diety, wchłanianie różnych rodzajów produktów. Zakres spożywanych roślin wpływa bezpośrednio na zakres umiejętności brązowych pomocników. Rodzą się z pewnymi umiejętnościami, mogą być silni i bardzo agresywni wobec wrogów. Czasami w lokalizacjach znajdują się zablokowane obszary, tylko poświęcenie asystentów pozwoli ci otworzyć cenne strefy.

Funkcje gry Poopdie:

  • ciągłe poszukiwanie nowej żywności;
  • asystenci kupujących;
  • walczyć z zębami;
  • Porady Green Mentor
  • bitwy z głównym potworem.

Ciemna atmosfera lochu powoduje przeczucie o zaciętej walce, ale odchody często będą walczyć. Robak rzadko uczestniczy w bitwach, częściej eksplorując terytorium i szukając czegoś smacznego. Po drodze warto również zbierać monety, które dają pewną przewagę. Historia oburzonych nie spodoba się wszystkim. Ale badanie momentów gry, tajnych stref, bonusów i dostępność niezawodnego wsparcia dla bohatera może przyciągnąć fanów gatunku zręcznościowego. Przygotuj się na przygodę z przemyślaną fabułą, dobrą grafiką, bonusami i dużą liczbą wrogów!


Reklama

Pobierz Poopdie 1.0.80

Nowości w tej wersji
Version 1.0.8 (972) Poopdie Chapter Two: Blind Man from the Swamp. Minor bugs fixed.
informacje ogólne
wersja 1.0.80 (972)
Data umieszczenia 2021-06-12 14:17
rozmiar 58.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Bulbware na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/31 12:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |