Przestrzeń nieba
0 (0)

Przestrzeń nieba

Opis:

Gra Expanse of Sky to zręcznościowa strzelanka, w której musisz walczyć z wrogimi statkami kosmicznymi, strzelać dokładnie do każdego antagonisty i bronić się przed działaniami odwetowymi.

Gracz kontroluje kilka statków kosmicznych i przesuwa się w kierunku statku kosmicznego wroga. Za każdą powaloną jednostkę możesz zdobyć monety. Dzięki znacznej ilości ekwiwalentu pieniężnego pilot ma do dyspozycji potężniejsze statki, których pancerz jest bardziej niezawodny, a siła ataku jest wyższa. Jedynie dostęp do nowego rodzaju mechanizmów nie daje prawa do automatycznej wymiany słabszych elementów. Możesz połączyć tylko kilka prostych samochodów w jeden mocny. Deweloper podjął wiele kroków w celu zwiększenia siły i gotowości bojowej, więc kolejne połączenie da jeszcze lepszy wynik. Ta akumulacja mocy może być powtarzana wystarczająco często, jeśli uda ci się trafić wroga i zebrać upragnione monety.

Dodatkowo można unowocześniać ich modele, poprawiać ich cechy, dodawać ciekawe atrybuty. Oprócz ciągłego strzelania musisz uważnie obserwować zachowanie wroga. Nie tylko się boi, ale także uwielbia atakować, a dodatkowe obrażenia w przestrzeni kosmicznej nie są potrzebne. Obserwuj swoich przeciwników, aby nie stać się miejscem stopionym w powietrzu. Jeśli chcesz zrelaksowanego reżimu, idealne byłoby rozważenie automatycznej bitwy. Spotkania z ogromnymi mechanicznymi bossami spowodują uwolnienie kolejnej dawki adrenaliny, sprawią, że będziesz się stresować i denerwować.

Charakterystyczne cechy gry Expanse of Sky:

  • połączenie dwóch statków;
  • bitwy z bossami;
  • modernizacja statków kosmicznych;
  • automatyczne bitwy;
  • ciągłe atakowanie wrogów.

Gra ma tabelę ocen, możesz porównać swoją wydajność z wynikami innych użytkowników, dążyć do szczytu i wyprzedzić. Komfortowy wygląd i dobra grafika stają się atrakcyjnymi czynnikami. W projekcie jest wiele efektów specjalnych, obfite strzelanie do statku kosmicznego prowadzi do epickich i regularnych wybuchów. Doskonałe wrażenie robią również strzały nieznajomych natychmiast po ulepszeniu. Witamy na czele statku kosmicznego!


Reklama

Przestrzeń nieba

Wszystkie aplikacje YUQIN na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/01 10:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |