Opis:

Gra Maniak Pighead to krwawy horror, w którym ofiara musi znaleźć wyjście z podejrzanego budynku, przechytrzyć bezdusznego maniaka ostrym nożem lub zabić go, jeśli coś jest.

Totem gracza budzi się w częściowo pustym domu z minimalną ilością mebli. Nigdy wcześniej tu nie był; wkrada się myśl o porwaniu. Kroki nieznanej postaci zwiększają strach i chęć ucieczki. Ale aby znaleźć wyjście, musisz rozwiązać wiele zadań i łamigłówek, zebrać różnego rodzaju przedmioty. Czasami, aby otworzyć skrzynię, musisz przejść dookoła połowy budynku, zabrać klucz i wrócić. Użytkownik decyduje według własnego uznania, w jakim kierunku przeprowadzić wyszukiwanie. Najważniejsze, aby nie pojawiać się przed osobą, która nakłada maskę świni z ogromnymi rogami i krąży po domu non-stop. Jeśli zobaczył ofiarę, plamy krwi z pewnością pojawią się na ekranie, a ponure powiadomienie o śmierci na czerwonym tle.

Postać z głową świni nie jest bardzo uważna, po prostu porusza się po domu i reaguje na dźwięki. Możesz ukryć się w szafie lub po prostu zamrozić, gdy przejdzie ona w pobliżu (nie bezpośrednio do ofiary). Warto patrzeć na przedmioty, mogą być przydatne w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Będziesz musiał stale znajdować, odkrywać, analizować, stosować coś znalezionego pod najbardziej nieoczekiwanymi kątami. Ze względu na wiele pokoi w domu łatwo się zgubić, ale musisz pamiętać lokalizację najbliższego schronienia, aby stale patrzeć na nowe bezpieczne obszary.

Cechy gry Pighead maniak:

  • umiejętność ukrywania się w szafie;
  • przydatne przedmioty w pokoju;
  • trudne łamigłówki;
  • karabin ukryty w domu;
  • wysokie prawdopodobieństwo zabicia.

Maniak używa wyłącznie broni białej. Idzie z dużym ostrym nożem w dłoniach, a nóż jest już we krwi. Broń palna jest gdzieś ukryta, dla każdego, kto chce uciec, może stać się jackpotem. Brak tła muzycznego budzi obawy. Słychać tylko kroki, skrzypienie drzwi, inne odgłosy gospodarstwa domowego. Strach przed złapaniem zapobiega skupianiu się na łamigłówkach, spowalnia rozwiązanie zagadek. Spróbuj przechytrzyć zamaskowanego zła mężczyznę i znaleźć wolność!


Reklama

Pobierz Pighead maniak 0.99.23

Nowości w tej wersji
-Added new items: revolver and big key
-Improved ad reward system
-The appearance of the inventory has been improved and cells have been added when purchasing improvements
-New music in the menu
-Added support for Google services
-Fixed various small bugs
-You can now escape in ghost mode
-Now difficulty modes can be unlocked not only by passing the game
-Added achievement system
informacje ogólne
wersja 0.99.23 (61)
Data umieszczenia 2021-02-28 23:51
rozmiar 147.67 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/01 12:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |