Książę Pizza
0 (0)

Opis:

Gra Pizza Prince to fajna platformówka, w której książę biegnie drogą pełną wrogów i przeszkód, zbiera bonusy, stara się szybciej dotrzeć do swojej ukochanej księżniczki.

Postać rozpoczyna niebezpieczną podróż przez lokalizację miasta. Buldogi, pingwiny, ptaki na niebie i inni wrogowie wędrują dokładnie tam, gdzie musisz iść i zbierać bonusy. Aby pokonać antagonistę, wystarczy wskoczyć na niego, twarze na czole na tej samej wysokości nie są zalecane. Przeciwnicy różnią się zachowaniem pasywnym, atakują tylko wtedy, gdy bohater stoi bezpośrednio przed nimi. Z bossami jest trudniej, wymagają więcej uwagi, wyrażają agresję, blokują drogę. Ale facet zorientowany na cel nie boi się perspektyw bitew z tymi bandytami.

Deweloper stworzył ponad sto poziomów z interesującymi bonusami. Po ukończeniu każdego etapu użytkownik wyświetla tabelę uwzględniającą wszystkie zebrane elementy. Możesz poprawić swoją wydajność lub przejść do następnego poziomu. Nikt nie goni za postacią, ale minutnik w górnym rogu nieustannie przyspiesza, biegnie i skacze non-stop. Ważne jest, aby uważać i nie spieszyć się w pośpiechu. Droga jest czasem przerywana, czarna otchłań zmniejsza szanse na przeżycie. Jeśli uda ci się przeskoczyć, użyj mechanizmów pomocniczych w bezpiecznym obszarze, a następnie historia będzie kontynuowana, bohater będzie mógł przejść dalej.

Charakterystyczne cechy gry Pizza Prince:

  • zbieranie truskawek, napojów gazowanych, kawałków pizzy;
  • pokonywanie przeszkód
  • oceny, osiągnięcia, oceny;
  • wrogie zwierzęta na miejscu;
  • silni i pewni siebie bossowie.

Styl gry przypomina Super Mario, tło muzyczne i ogólna atmosfera odpowiadają również dobrze znanemu oldschoolowemu projektowi. Książę pojawia się przed graczem w ubraniu dostawcy pizzy, a możliwość zabrania plastra tego dania na drogę jest bardzo przyjemna dla postaci. Różnorodne mechanizmy, windy, bloki i nadbudówki nie pozwalają utrzymać stałego tempa. Zdolność do powrotu, aby złapać resztki bonusów lub wykonać inne zadania częściowo upraszcza misję, najważniejsze jest, aby nie dać się ponieść powrotowi, w przeciwnym razie zegar pokaże rozczarowujące wyniki. Nie każ księżniczce czekać zbyt długo!


Reklama

Pobierz Książę Pizza 1.2

Nowości w tej wersji
Minor Bug Fixed!
New Levels Added!
informacje ogólne
wersja 1.2 (5)
Data umieszczenia 2020-01-09 04:50
rozmiar 7.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/02 10:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |