Opis:

Bullet Man 3D to gra logiczna akcji, w której musisz zabijać negatywne postacie celownikiem laserowym. Kula jest mniejsza niż wrogowie, odbicie i inne sztuczki pomogą sobie poradzić.

Biała postać musi zniszczyć kolorowych przeciwników z maksymalną oszczędnością pocisków. Antagoniści stoją w miejscu lub poruszają się, zabójcy nie wolno się przenosić. Kąt widzenia również nie jest regulowany. Bohater może celować, myśleć o kierunku strzału. Jeśli w tym miejscu znajdują się dodatkowe przedmioty (kule, talerze, bloki, przedmioty wybuchowe), są one lepiej postrzegane jako elementy pomocnicze, które pozwalają pozbyć się kilku antagonistów naraz. Najważniejsze jest wykonanie właściwego pchnięcia, po czym bariery pomocnicze zaczną spadać bezpośrednio na wrogów lub wysadzać ich w powietrze. Trzeba będzie również nacisnąć go strzałem; nie ma innych narzędzi do ataku.

Na początkowych etapach wrogowie są statyczni, wystarczy wycelować laser i pociągnąć za wirtualny spust. Później przeciwnicy zaczną poruszać się po stronie. Dalej na miejscu pojawią się białe kawałki, których nie należy ranić. To komplikuje proces osiągania celu. Rozmiary wroga w większości przypadków są porównywalne z wymiarami strzelca. Jeśli szef pojawi się na stronie, natychmiast można to zauważyć. Duża i odporna na rany figurka najpierw porusza się losowo, a następnie trafia bezpośrednio do atakującego. Aby zniszczyć taką osobę, musisz zadać wiele ran.

Funkcje gry Bullet Man 3D:

  • ograniczenie liczby strzałów;
  • analiza toru lotu pocisku;
  • wysokiej jakości wzrok;
  • użycie odbicia lub innych lew;
  • powolne powtarzanie udanych zdjęć.

Minimalistyczna grafika i łatwość sterowania tworzą idealne warunki do koncentracji na układance. Lokalizacje mogą mieć różne kształty, a nawet przypominać labirynty. Właściwy strzał wywoła łańcuch anihilacji, gdy kilku wrogów zderzy się zbyt gwałtownie. W dowolnym momencie możesz zatrzymać przejście poziomu lub rozpocząć go ponownie. Często ściany i labirynty nie pozwalają ci ukończyć misji za pierwszym razem, jeśli nieudane próby służą tylko jako zachęta do pójścia naprzód - idź!


Reklama

Pobierz Bullet Man 3D 1.4.6

Nowości w tej wersji
You’re 1 click away from smoother playing.
informacje ogólne
wersja 1.4.6 (146)
Data umieszczenia 2021-11-26 21:26
rozmiar 97.19 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/03 10:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |