Minion Blast: Quest 4 Casual
0 (0)

Minion Blast: Quest 4 Casual

Opis:

Minion Blast: Quest 4 Casual to zabawna zręcznościowa gra akcji o babci wojennej, która ratuje planetę przed złym lekarzem i jego sługami. Przygotuj się na aktywne ostrzelanie złoczyńców latających z nieba.

Okrutny geniusz zaplanował zdobycie Ziemi i postanowił rozpocząć podbój, wystrzeliwując dużą liczbę stworów totemów na długo cierpiącej planecie. Te stworzenia miały wypełniać całą powierzchnię globu, ale papkowaty i aktywny emeryt złamał ich plany. Starsza kobieta zakłada wrotki, bierze potężną broń i ostrza spadających z góry wrogów. Znajduje się na dole ekranu i porusza się tylko z boku na bok, a strzelanie jest aktywowane jednocześnie z ruchem. Wrogowie lecą w dół, a jednocześnie poruszają się w lewo i prawo, konieczne jest ciągłe zmienianie lokalizacji, aby nie marnować amunicji.

Każdy zabity wróg przynosi monety, głośno spadają na ziemię i dają starej kobiecie nowe możliwości ulepszeń. Pomyślnie ukończone poziomy pozwalają otwierać nowe, młodsze postacie, co będzie doskonałym wzmocnieniem dla głównej postaci. W przypadku wiernych żołnierzy istnieją również ulepszenia; są one wymieniane na podobne monety. Możesz otworzyć wielu różnych asystentów, ale na pole bitwy wchodzi maksymalnie trzech bohaterów. Po zniszczeniu kolejnego tłumu stworów będziesz musiał zmierzyć się z bossami, których czasem trudno dopasować do szerokości ekranu. Większe rozmiary wymagają znacznej siły, ale także zapobiegają obchodzeniu pocisków, każdy strzał jest celowany.

Funkcje gry Minion Blast na Androida:

  • odblokowywanie różnych współpracowników;
  • stworzenie fajnego zespołu, maksymalnie trzech uczestników bitwy;
  • podnieść umiejętności babci i jej żołnierzy;
  • gromadzenie monet;
  • tłumy antagonistów i wielkich bossów.

Działanie podoba się dzięki intuicyjnemu sterowaniu i prostocie zadań. Możliwość wyboru rodzaju ulepszenia, siły ognia, prędkości ognia i innych parametrów pozwala stworzyć indywidualny styl walki. Ci, którzy chcą wyrzucić agresję, mogą zepsuć stwory, zadawać ciosy w niewygodne postacie. Żywa wizualizacja, podróże do różnych miast i niezachwiany entuzjazm babci nie pozwalają oderwać uwagi od rozgrywki. Stań w obronie planety!


Reklama

Pobierz Minion Blast: Quest 4 Casual 1.4

Nowości w tej wersji
Small Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.4 (14)
Data umieszczenia 2020-04-14 10:10
rozmiar 48.27 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/04 10:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |