Rachel's Diary - Dopasuj 3 romantyczne gry logiczne
0 (0)

Rachel's Diary - Dopasuj 3 romantyczne gry logiczne

Opis:

Gra Rachel's Diary - Match 3 Romance Puzzle Games to romantyczna gra logiczna, w której musisz zbierać elementy z rzędu, pomóc samotnej kobiecie wyposażyć jej życie osobiste, co jest zdecydowanie dziwną kombinacją, ale tym razem zaoferowano nam tę opcję ...

W Wigilię Bożego Narodzenia bohaterka siedzi sama i je lody. Z przykrością zdaje sobie sprawę, że rok poświęcił jej karierze, ani jednej randce w tym okresie. Konieczne jest podjęcie środków, w przeciwnym razie następny rok minie zgodnie z podobnym scenariuszem. Kobieta chciałaby, aby ktoś inny podejmował decyzje, gracz pomoże zmienić priorytety, zdecydować o zmianach globalnych. Pierwszym krokiem do nowego życia będzie założenie pamiętnika. Zapisanie myśli na papierze pomoże zmienić sposób postrzegania sytuacji.

Aby wdrożyć rozwiązanie, musisz przejść przez łamigłówki, aby przenieść obiekty w jednej linii. Rebusy mają cele dla zestawu niektórych elementów i ograniczenia liczby ruchów. Po kilku zadaniach wróć do fabuły. Dzieli się na tygodnie, co siedem dni kobieta czeka na odkrycia, niespodzianki i uwagę mężczyzn. Często pojawia się pytanie o najlepszą opcję dalszych działań (obszerny opis w długich zdaniach, a nie banalne tak / nie). Przebieg wydarzeń w przyszłości zależy od wyboru. Wiadomość będzie nie tylko przyjemna, zdrada i rozczarowanie są nieuniknione, kobieta musi nauczyć się iść do snu, nie rezygnować w razie kłopotów.

Charakterystyczne cechy gry Pamiętnik Rachel:

  • łączenie elementów składających się z trzech lub więcej z rzędu;
  • bomby, wzmacniacze i inne ulepszenia do wyboru;
  • fabuła z rozgałęzionymi odmianami;
  • spotkanie z potencjalnymi zalotnikami;
  • podejmowanie kluczowych decyzji.

Przypadkowy z przemyślaną historią ma zadania o stopniowo rosnącej złożoności. Warunki zaliczenia poziomów są standardowe, zebrane rzędy figurek znikają i są zastępowane nowymi. Gracz wybiera wiele rzeczy, od sukienek i dziewczyn, po dżentelmena na romantyczny wieczór. Obecność płatnych usług i reklam nieco psuje wrażenie projektu. Łatwe zarządzanie, przyzwoita szata graficzna, dobra wizualizacja wydarzeń przyciągają graczy. Pomóż spełnić marzenia głównego bohatera o jasnym i stabilnym życiu osobistym!


Reklama

Pobierz Rachel's Diary - Dopasuj 3 romantyczne gry logiczne 1.0.5

Nowości w tej wersji
New Game Update!!

1. Interstitial Issue Fixed.
2. Disable the resume ads button when the network is disconnected.
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (1005)
Data umieszczenia 2020-01-03 13:48
rozmiar 56.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje CookApps na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/04 12:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |