GT Car Simulator
0 (0)

Opis:

Gra GT Car Simulator to fajny symulator wyścigowy, w którym będziesz musiał przetestować wiele torów, nauczyć się fajnych sztuczek i rywalizować z innymi graczami.

Odtwarzacz jest wyposażony w szybki samochód, można go modyfikować, parametry zewnętrzne można regulować, można wybrać akcesoria. Gdy żelazny koń jest gotowy na pełną życia przygodę - możesz go uwolnić. Deweloper przygotował inteligentne trasy, skomplikowane mapy na każdą rozrywkę. Możesz się zrelaksować, podjechać ładnymi dziewczynami i bawić się z przyjaciółmi. Miasto ma duży ruch, drogi są zapełnione samochodami, jest też dużo ludzi, warto zwrócić uwagę na pieszych.

Możesz jeździć samotnie po drogach z przeszkodami, uczyć się nietypowych sztuczek i doskonalić swoje umiejętności jazdy. Dla większego wrażenia zaleca się udział w zawodach wyścigowych z prawdziwymi użytkownikami. Przestrzeganie zasad jest kluczowe dla bezpieczeństwa jazdy, ale nie ma gwarancji, że inni gracze nie będą chcieli konfigurować ustawień lub organizować wypadku na dużą skalę.

Charakterystyczne cechy gry GT Car Simulator:

  • różne kąty widzenia;
  • interakcja z prawdziwymi rywalami;
  • szerokie możliwości aktualizacji i tuningu;
  • ciekawe misje i zadania;
  • uszkodzenie pojazdów.

Dzięki opiniom pierwszej i trzeciej strony każdy użytkownik określa dogodny format do kontemplowania otaczającego go świata. Elastyczne ustawienia aparatu pozwalają zobaczyć, co dzieje się pod dowolnym kątem. Głębokie detale samochodu z pokazem parametrów zewnętrznych i wnętrza umożliwiają zmianę każdego drobiazgu. Realistyczna fizyka pozostawia pozytywne wrażenia, doskonała grafika sprawia, że ​​zanurzasz się w rozgrywkę na długi czas.

Zabawne misje nie pozwolą Ci się nudzić; interaktywne wskazówki pomogą ci zrozumieć niezwykłe sytuacje. Po drodze, dla niezawodności, możesz zastosować zamek drzwi. Nie zapomnij o tankowaniach, terminowe napełnienie zbiornika gwarantuje przyjemne podróże bez siły wyższej. Jeśli wybierzesz tor przeszkód lub zawody, na pewno wystąpi siła wyższa) Jedź w dogodnym dla siebie formacie, włącz tryb wieloosobowy lub tryb dla pojedynczego gracza, ciesz się fajnymi przejażdżkami fajnym samochodem!


Reklama

Pobierz GT Car Simulator 1.43

informacje ogólne
wersja 1.43 (8)
Data umieszczenia 2021-11-05 19:27
rozmiar 92.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/05 10:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |