Nowy projekt domu
0 (0)

Opis:

Gra New Home Design to kolorowa łamigłówka z ruchomymi identycznymi elementami w kilku kawałkach z rzędu i dekorowaniem wystroju domów dla różnych ludzi.

Rozgrywka pozwala graczowi spróbować się w roli słynnego projektanta pokoju, do którego wielu ludzi chętnie się zwraca. Dramatyczne zmiany w stylach pomieszczeń, dostosowanie głównego celu różnych obszarów domu i inne podobne zadania będą doskonałym sprawdzianem dla profesjonalizmu całego zespołu projektantów. Klient krótko opisuje swoje pragnienia, a następnie oferuje szkic nowej opcji projektowania. Jeśli właściciel pokoju lubi proponowane ulepszenia, możesz rozpocząć aktywną pracę.

Każdy szczegół wymaga uwagi, spośród dużego wyboru kształtów, kolorów i elementów dekoracyjnych, czasami trudno jest dokonać jednoznacznego wyboru. Po podjęciu decyzji musisz uzyskać pożądaną poprawę, rozwiązując typowe łamigłówki z kombinacją podobnych obiektów. Puszysty kot z wielkimi życzliwymi oczami usiądzie obok wielokolorowych płytek. Czasami daje wskazówki lub podziwia piękne ruchy, czasem wiwatuje. Zwierzę może również nagle zasnąć i obudzić się tylko z głośnych dźwięków aktywowanego wzmacniacza. Nie warto obrażać się kotem z ogonem, koty po prostu lubią spać. Ale po przebudzeniu stara się wykazać duże zainteresowanie tym, co się dzieje.

Charakterystyczne cechy gry New Home Design:

  • projektowanie wnętrz i na zewnątrz dla klientów;
  • przypisania gatunku „trzy z rzędu”;
  • wskazówki ślicznego kota;
  • różne tryby rozgrywki;
  • Znajomość i przyjaźń z interesującymi ludźmi.

Oprócz naprawy standardowych domów konieczne jest zaprojektowanie bibliotek, ogrodów, basenów i innych rzeczy. Czasami klienci ufają projektowi nowego budynku, który będzie wymagał aranżacji całej przestrzeni wewnętrznej. Duża liczba postaci o określonych życzeniach i możliwość kształtowania własnego stylu dla wnętrz różnego rodzaju gwarantuje brak monotonii. Kilka trybów pozwala wybrać rytm gry. Rozpocznij ekscytującą przygodę, w której zadania logiczne będą doskonałym ćwiczeniem dla mózgu, a działania projektowe poprawią smak estetyczny.


Reklama

Pobierz Nowy projekt domu 2.0.5

informacje ogólne
wersja 2.0.5 (19)
Data umieszczenia 2021-02-06 22:18
rozmiar 82.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje candy bread na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/05 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |