Nowy projekt domu
0 (0)

Opis:

Gra New Home Design to kolorowa łamigłówka z ruchomymi identycznymi elementami w kilku kawałkach z rzędu i dekorowaniem wystroju domów dla różnych ludzi.

Rozgrywka pozwala graczowi spróbować się w roli słynnego projektanta pokoju, do którego wielu ludzi chętnie się zwraca. Dramatyczne zmiany w stylach pomieszczeń, dostosowanie głównego celu różnych obszarów domu i inne podobne zadania będą doskonałym sprawdzianem dla profesjonalizmu całego zespołu projektantów. Klient krótko opisuje swoje pragnienia, a następnie oferuje szkic nowej opcji projektowania. Jeśli właściciel pokoju lubi proponowane ulepszenia, możesz rozpocząć aktywną pracę.

Każdy szczegół wymaga uwagi, spośród dużego wyboru kształtów, kolorów i elementów dekoracyjnych, czasami trudno jest dokonać jednoznacznego wyboru. Po podjęciu decyzji musisz uzyskać pożądaną poprawę, rozwiązując typowe łamigłówki z kombinacją podobnych obiektów. Puszysty kot z wielkimi życzliwymi oczami usiądzie obok wielokolorowych płytek. Czasami daje wskazówki lub podziwia piękne ruchy, czasem wiwatuje. Zwierzę może również nagle zasnąć i obudzić się tylko z głośnych dźwięków aktywowanego wzmacniacza. Nie warto obrażać się kotem z ogonem, koty po prostu lubią spać. Ale po przebudzeniu stara się wykazać duże zainteresowanie tym, co się dzieje.

Charakterystyczne cechy gry New Home Design:

  • projektowanie wnętrz i na zewnątrz dla klientów;
  • przypisania gatunku „trzy z rzędu”;
  • wskazówki ślicznego kota;
  • różne tryby rozgrywki;
  • Znajomość i przyjaźń z interesującymi ludźmi.

Oprócz naprawy standardowych domów konieczne jest zaprojektowanie bibliotek, ogrodów, basenów i innych rzeczy. Czasami klienci ufają projektowi nowego budynku, który będzie wymagał aranżacji całej przestrzeni wewnętrznej. Duża liczba postaci o określonych życzeniach i możliwość kształtowania własnego stylu dla wnętrz różnego rodzaju gwarantuje brak monotonii. Kilka trybów pozwala wybrać rytm gry. Rozpocznij ekscytującą przygodę, w której zadania logiczne będą doskonałym ćwiczeniem dla mózgu, a działania projektowe poprawią smak estetyczny.


Reklama

Pobierz Nowy projekt domu 1.8.2

Nowości w tej wersji
fix level 1029
informacje ogólne
wersja 1.8.2 (12)
Data umieszczenia 2020-08-06 17:21
rozmiar 75.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje candy bread na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/05 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |