Deep Space: First Contact
0 (0)

Deep Space: First Contact

Opis:

Gra Deep Space: First Contact to klasyczna gra walk-in z elementami questu, horrorów i kilkoma innymi, o których później porozmawiamy szczegółowo, ale na razie przedstawimy programistów, którzy grali rolę niezależnego studia Infinity Devs, które stanowiło drugą grę, ale biorąc pod uwagę że mniej niż 1000 osób pobrało pierwszą, rozważy ją jako pierwszą, ponieważ liczba jej pobrań powinna zdecydowanie być wyższa! Nawiasem mówiąc, kolejny miły szczegół - w momencie publikacji grę można pobrać za darmo, ale jak długo potrwa ta promocja, trudno powiedzieć, ponieważ chcą około 5 USD na projekt ...


Mówiąc obiektywnie, nigdy nie „atakujemy” niezależnych programistów, ponieważ próbują poświęcić swój czas / pieniądze i nie liczą na miliony zysków, jednak ponieważ projekt ma zostać opłacony, trzeba powiedzieć, że nie jest tym, co próbuje się wydawać :)

Na przykład koncepcja gry, a nawet jej nazwa, przypomina nam kultową klasykę gatunku - Dead Space, jednak tego, czego się bardzo spodziewamy, nie ma głębi, eksperymentów i genialnych rozwiązań, które wyróżniałyby oryginał. Fabuła w grze również nie może pochwalić się oryginalnością. Twój bohater jest ochroniarzem na odległej stacji, gdzie są jakieś kłopoty w laboratorium, do którego się wybierasz, jednak po przeczytaniu imienia możesz odgadnąć, co się tam wydarzyło, ponieważ możesz zrozumieć ...

Z funkcji gry programiści są szczególnie dumni:

  • Dźwięk przestrzenny i tutaj nie będziemy się kłócić, głos jest wysokiej jakości i bardzo odpowiedni, tworzy pewien nastrój;)
  • Dobrze rozwinięta mapa ... ok, powiedzmy, że tak jest, chociaż co to właściwie jest - trudno powiedzieć.
  • Złożoność, która rośnie płynnie, jest dobra, nawet dzięki ...
  • Ale entuzjastyczne recenzje na temat grafiki mylą nas, ponieważ większość tego, co się dzieje, będzie w ciemności, zmierzchu i tak dalej, więc co się tutaj cieszyć?

Warto również zauważyć, że w tej chwili gra jest dostępna w dwóch językach - angielskim i hiszpańskim, ale w następnych aktualizacjach programiści dodadzą kilka dodatkowych opcji, koncentrując się na krajach graczy.

Konkluzja: głównym problemem gry Deep Space: First Contact są nieuzasadnione oczekiwania, dlatego gra nie jest winna ... jednak jesteśmy bardziej niż pewni, że większość użytkowników będzie miała takie wrażenie, a dla innych może okazać się zwykła horror akcji.


Reklama

Pobierz Deep Space: First Contact 2.3.2

Nowości w tej wersji
Small bug fix
informacje ogólne
wersja 2.3.2 (200045)
Data umieszczenia 2020-05-10 09:13
rozmiar 19.64 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/06 09:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |