TOTES TUBULAR
0 (0)

Opis:

Gra TOTES TUBULAR to zabawna, swobodna gra, w której postać unosi się na zjeżdżalni w nadmuchiwanym kręgu, stara się pokonać maksymalną odległość, nie wpadając na wszechobecne kopalnie i inne przeszkody.

Biała twarz bez twarzy siedzi na urządzeniu do pływania i zaczyna schodzić wąską drogą wodną. Po drodze rozproszona jest duża liczba czerwonych kulek z ostrymi kolcami. Znacznie rzadziej można znaleźć zielone deski, które eliminują obrażenia od kolców. Kliknięcia lewym / prawym mogą być używane do poruszania zawodnika i wykonywania manewrów na rondzie. Uderzenie w ostre elementy nie natychmiast kończy gry, ale zmniejsza ciśnienie wewnątrz koła, powietrze stopniowo wychodzi, ruch do przodu zwalnia.

Po pokonaniu pewnego obszaru możesz dostać się do upragnionego punktu kontrolnego. Otwory odpowietrzające są natychmiast uszczelniane, poziom ciśnienia zostanie przywrócony do pierwotnej wartości i pozwoli kontynuować kurs na całym statku bez uszkodzeń. Najważniejsze, aby nie stracić powietrza z góry. Im mniej dziur, tym większe szanse na dotarcie do pożądanego punktu.

U góry ekranu znajduje się skala ciśnienia, która pokazuje, o ile procent koło jest opuszczone, i ile przeszkód nie można było obejść po ostatnim punkcie kontrolnym lub zielonym elemencie odzyskiwania. Nieco niższy drobnym drukiem wskazuje najlepszy wynik (w metrach), a pod nim w dużych liczbach bieżący wskaźnik. Liczby na blacie szybko się zwiększają, dają nadzieję na poprawę własnego rekordu.

Charakterystyczne cechy gry TOTES TUBULAR:

  • przygoda wodna z ryzykiem uderzenia w przeszkodę;
  • pokonywanie odległości na gumowym pierścieniu;
  • omijanie min i innych pułapek;
  • punkty kontrolne z aktualizacją środków pływających;
  • skala z poziomem ciśnienia w kole.

Przygotuj się na dynamiczną rozgrywkę z potrzebą stałej koncentracji uwagi. Intuicyjne sterowanie i przejrzystość zadania pozwalają natychmiast zrozumieć zawiłości gry. Tło muzyczne usuwa nadmierne napięcie i pomaga systematycznie zbliżać się do celu. Płyń przez kolorowe rury z wodą, otwieraj nowe odcinki ścieżki, wykonuj skoki i loty, po mistrzowsku omiń rumieniące się obiekty!


Reklama

TOTES TUBULAR

Wszystkie aplikacje GameResort na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/07 10:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |