Opis:

Piggy Farm 2 to projekt przygodowy, w którym możesz opiekować się dobroduszną świnią, poznać zabawne postacie, zaangażować się w farmę lub projektowanie wnętrz.

Samochód z paczkami przejechał obok Pigville, dwa pudła wypadły z nadwozia z powodu nierówności na drodze. Kierowca nie zauważył siły wyższej, jechał dalej. W jednym z pudeł znajdował się totem gracza - urocza świnia. Zwierzę zaskoczyło nagłe zatrzymanie, wyszło z pudełka, rozejrzało się i zobaczyło bajeczną wioskę. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności zahamowanie nastąpiło tuż obok domu na sprzedaż, aw drugim pudełku była wystarczająca ilość pieniędzy na zakup mieszkania.

Konieczne jest osiedlenie się, podjęcie decyzji o wyborze głównego rodzaju zatrudnienia lub kilku. Opieka nad zwierzętami obejmuje śledzenie czterech kluczowych parametrów: nastroju, czystości, sytości i energii. Korekta wnętrza pozwala radykalnie zmienić sytuację w domu, dodać nowe elementy wnętrza. Rolnictwo wymaga dużo wysiłku, aby założyć i rozwinąć własny biznes. W bardziej swobodnym formacie możesz kontaktować się z innymi bohaterami, spacerować, eksplorować nieznaną wioskę.

Funkcje gry Piggy Farm 2:

  • opieka nad zwierzętami;
  • spacery, rozrywka, poszukiwanie przyjaciół;
  • korekta projektu domu dla postaci;
  • działalność rolnicza;
  • mini-gry do zarabiania pieniędzy.

Każdy rodzaj zatrudnienia wymaga dodatkowych pieniędzy (monet), które gromadzą się podczas udanego przejścia prostych i ekscytujących gier. W nowym domu początkowo dostępna jest tylko kuchnia i łazienka; po krótkim zadaniu możesz odblokować inne pokoje. Dodanie wnętrza i inne działania są również możliwe po zgromadzeniu elementów finansowych.

Bohater jest towarzyski, stale dzieli się swoimi wrażeniami z graczem i opowiada o emocjach, wrażeniach, ogólnym stanie. Informacje tekstowe pozwalają kontrolować sytuację, szybko podejmować niezbędne środki. Jasna grafika, intuicyjne zadania i łatwa fabuła sprawiają, że projekt jest interesujący dla małych użytkowników. Fajny akompaniament muzyczny doskonale uzupełnia rozgrywkę. Uszczęśliw bohatera w Pigville!


Reklama

Pobierz Skarbonka 2 2.1.0

Nowości w tej wersji
Новая одежда и мебель. Оптимизация
informacje ogólne
wersja 2.1.0 (17)
Data umieszczenia 2020-01-28 05:08
rozmiar 97.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/07 12:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |