Opis:

Piggy Farm 2 to projekt przygodowy, w którym możesz opiekować się dobroduszną świnią, poznać zabawne postacie, zaangażować się w farmę lub projektowanie wnętrz.

Samochód z paczkami przejechał obok Pigville, dwa pudła wypadły z nadwozia z powodu nierówności na drodze. Kierowca nie zauważył siły wyższej, jechał dalej. W jednym z pudeł znajdował się totem gracza - urocza świnia. Zwierzę zaskoczyło nagłe zatrzymanie, wyszło z pudełka, rozejrzało się i zobaczyło bajeczną wioskę. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności zahamowanie nastąpiło tuż obok domu na sprzedaż, aw drugim pudełku była wystarczająca ilość pieniędzy na zakup mieszkania.

Konieczne jest osiedlenie się, podjęcie decyzji o wyborze głównego rodzaju zatrudnienia lub kilku. Opieka nad zwierzętami obejmuje śledzenie czterech kluczowych parametrów: nastroju, czystości, sytości i energii. Korekta wnętrza pozwala radykalnie zmienić sytuację w domu, dodać nowe elementy wnętrza. Rolnictwo wymaga dużo wysiłku, aby założyć i rozwinąć własny biznes. W bardziej swobodnym formacie możesz kontaktować się z innymi bohaterami, spacerować, eksplorować nieznaną wioskę.

Funkcje gry Piggy Farm 2:

  • opieka nad zwierzętami;
  • spacery, rozrywka, poszukiwanie przyjaciół;
  • korekta projektu domu dla postaci;
  • działalność rolnicza;
  • mini-gry do zarabiania pieniędzy.

Każdy rodzaj zatrudnienia wymaga dodatkowych pieniędzy (monet), które gromadzą się podczas udanego przejścia prostych i ekscytujących gier. W nowym domu początkowo dostępna jest tylko kuchnia i łazienka; po krótkim zadaniu możesz odblokować inne pokoje. Dodanie wnętrza i inne działania są również możliwe po zgromadzeniu elementów finansowych.

Bohater jest towarzyski, stale dzieli się swoimi wrażeniami z graczem i opowiada o emocjach, wrażeniach, ogólnym stanie. Informacje tekstowe pozwalają kontrolować sytuację, szybko podejmować niezbędne środki. Jasna grafika, intuicyjne zadania i łatwa fabuła sprawiają, że projekt jest interesujący dla małych użytkowników. Fajny akompaniament muzyczny doskonale uzupełnia rozgrywkę. Uszczęśliw bohatera w Pigville!


Reklama

Pobierz Skarbonka 2 2.5.58

informacje ogólne
wersja 2.5.58 (118)
Data umieszczenia 2021-08-12 01:32
rozmiar 45.1 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/07 12:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |