Bezczynnie dziki zachód
0 (0)

Bezczynnie dziki zachód

Opis:

Idle Wild West to wciągająca gra akcji, w której musisz rekrutować drużynę dzielnych bohaterów, walczyć z falami potworów i szkieletów, bronić miasta przed obcymi.

Agresywne stworzenia zaczęły zagrażać ich terytorium, nie było możliwości ich zwalczania. Ostatnią nadzieją był gracz, któremu powierzono stworzenie drużyny żołnierzy, aby odeprzeć ataki smoków i innych złych duchów. W dolnej strefie ekranu znajduje się kratka, na której stoją wierni żołnierze w różnych postaciach. Jest urocza dziewczyna, Zorro, koń w okularach przeciwsłonecznych z karabinem maszynowym i inne niezwykłe postacie. Wzdłuż krawędzi dolnej platformy znajduje się sprzęt do wydobywania złotych monet, wygląda jak automaty do gry. Postacie mogą podejść do tych mechanizmów i wydobywać złoto w celu ulepszeń i ulepszeń.

W pierwszych minutach jest niewiele totemów, wszyscy koncentrują się na zabijaniu antagonistów. Wysoka skuteczność w ochronie miasta daje prawo do odblokowania innych bohaterów, a także stowarzyszeń przedstawicieli identycznych gatunków. Po powiększeniu drużyny możesz pozwolić, by obaj odłożyli broń i zdobyli upragnione monety. Wrogowie zbliżają się falami do granicy, powinni zostać zniszczeni z dużej odległości. Lepiej pozostawić główną część pola gry pustą, aby tylko ogromne krwawe plamy świadczyły o tym, ilu przedstawicieli wrogich klanów udało się pokonać. Jeśli wróg zbliży się zbyt blisko, możesz zwrócić górników. Kiedy pojawiają się bossowie, jest to szczególnie ważne, ponieważ potwory zbliżają się do siebie niż typowe potwory.

Charakterystyczne cechy gry Idle Wild West:

  • tworzenie najlepszej drużyny;
  • ostrzał potworów i smoków;
  • unikalne zdolności totemów;
  • łączenie bohaterów w celu wzmocnienia zespołu;
  • szeroki zakres bonusów.

Gwiazdy, skarby, zbiór ulepszeń i inne motywujące elementy nie dają powodów do utraty nadziei. Ptaki ze skrzyniami lub wielkimi skarbonkami pojawiają się nad głowami wojowników nagle i bardzo wcześnie. Mechanizmy stylizowane na automaty do gier sprawiają, że inaczej patrzymy na zadania postaci czasowo opuszczających pole bitwy. Głos poza ekranem rzadko daje wskazówki, ale lubi powiadomić o sukcesie. Muzyka wprowadza ciężki nastrój, odstrasza myśli o przedwczesnym zakończeniu bitwy. Przywróć spokój w swoim rodzinnym mieście!


Reklama

Pobierz Bezczynnie dziki zachód 1.0.2

Nowości w tej wersji
Minor Bug fix!
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (46)
Data umieszczenia 2020-01-07 13:55
rozmiar 35.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/08 09:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |