Ballance: powrót
0 (0)

Opis:

Gra Ballance: The Return to fajna gra logiczna, w której musisz poruszać trzema kulkami o różnej wadze na statku kosmicznym, omijać pułapki, przesuwać się do określonego punktu na konstrukcji.

Z nieznanych przyczyn chaos ogarnął Ziemię, tylko astronauci, którzy byli w czasie katastrofy na innej planecie, mogą ją uratować. Na stacji kosmicznej nastąpiła awaria, w wyniku której ratownicy nie mogli wrócić do celu. Gracz na przemian kontroluje piłki o różnej masie, przesuwa je po trudnych lokalizacjach, pokonuje przeszkody, a czasem spotyka wrogów, którzy chcą strzelać. Po przejściu kulek trzydziestu mylących poziomów astronauci będą mieli okazję zejść na swoją planetę, wyeliminować zaczep i przywrócić życie.

Okrągłe geometryczne ciała posłusznie toczą się w kierunku, w którym kieruje je użytkownik. Cel wydaje się łatwy do osiągnięcia przed odkryciem prób czekających na każdym etapie. Typowe pułapki są zastępowane zadaniami z fizyki i mechaniki. Praca z dźwigniami i wieloma maszynami wymaga skupienia, przetestowania różnych opcji uruchamiania, łączenia przycisków. Istoty, które ostrzeliwują niewinne kule z potężnych karabinów maszynowych, są dodawane do barier. Zasada poruszania okrągłym przedmiotem jest niezwykle prosta, głównym problemem jest znalezienie najbezpieczniejszego sposobu.

Charakterystyczne cechy gry Ballance: The Return:

  • ratowanie astronautów;
  • kulki kontrolne o różnym nasileniu;
  • pułapki, zadania z fizyki;
  • celowanie ostrzału przeciwników;
  • interakcja niezwykłych mechanizmów.

Twórcy szczegółowo przemyśleli fabułę, która jest nietypowa dla wybranego gatunku. Akompaniament dźwiękowy jest minimalny, nacisk kładziony jest na wysokiej jakości mechanikę, ziemski realizm akcji w warunkach kosmicznych. Obfitość i różnorodność zadań eliminuje monotonię i nastrój dla tego samego rodzaju rozwiązań. Będziemy musieli rozpoczynać i zatrzymywać procesy, szukać najlepszej ścieżki wśród przeszkód, ukrywać się przed karabinami maszynowymi. Kule różnią się wagą, dlatego musisz wybrać osobną taktykę, aby przenieść każdą z nich. Pomóż ratownikom wydostać się ze stacji, rozbita w kosmosie.


Reklama

Pobierz Ballance: powrót 1.0.12

Nowości w tej wersji
Classic theme, more than classic. Hardcore gameplay, smooth sense of control, with breakthrough game performance, open the imagination of the puzzle, let people fondly.
informacje ogólne
wersja 1.0.12 (12)
Data umieszczenia 2020-01-07 14:00
rozmiar 46.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/08 11:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |