Mistyczna ucieczka
0 (0)

Opis:

Gra Mystic Escape to tajemnicza misja, w której po utracie pamięci człowiek musi dowiedzieć się, co się dzieje, oddzielić miraż od rzeczywistości i zdecydować o dalszych działaniach.

Postać budzi się na małym drewnianym statku i widzi tylko wodę w pobliżu. Trudno mu przypomnieć poprzednie wydarzenia, odróżnić halucynacje od rzeczywistości, a odległe migoczące światło wzywa bohatera na wyspę. Dziwne sylwetki dają wiele wskazówek, duża liczba zagadek pułapek i łamigłówek sprawia, że ​​poruszasz się powoli i analizujesz każdy krok. Dziwna dziewczyna jest stale w pobliżu, jakby prowadząc bohatera, przyczynia się do ujawnienia wielu prawd. Oprócz asystentów zostaje wykryta złośliwa jednostka, która realizuje i próbuje naruszać dowolny plan. Później okazuje się, że lokalni mieszkańcy potrzebują pomocy, po rozwiązaniu szeregu zadań będzie można uciec z wyspy lub zostać, zostać wyspiarzem i głębiej poznać historię.

Kolorowa część lądu na środku oceanu jest wypełniona mistyczną atmosferą. Podczas eksploracji lokalizacji możesz zmienić punkt widzenia, rozejrzeć się. Łamigłówka na temat poszukiwania przedmiotów pomoże bliżej zbadać terytorium, logiczne zadania przybliżą gracza do rozwiązania złożonej historii. Nie bój się kontaktować ze światem zewnętrznym, dotykać przedmiotów. Wszystkie wydarzenia zostaną zapisane w pewnym dzienniku, pozwoli ci to połączyć mozaikę wspomnień i wskazówek, aby uzyskać odpowiedzi na globalne pytania.

Charakterystyczne cechy gry Mystic Escape:

  • wyjaśnienie sytuacji po amnezji;
  • szukać przedmiotów, zadań logicznych;
  • mieszanka wspomnień i halucynacji;
  • stała pomoc nieznajomego;
  • zmiana kąta widzenia.

Trójwymiarowa kątowa grafika jest nieco myląca, ale nie psuje estetyki otoczenia. Melodia relaksu pozwala zapomnieć o pośpiechu i mierzonych zadaniach, przejść przez pokoje misji, analizować wskazówki. Lepiej uważaj na pokoje, wyjście z nich jest często blokowane i zmusza cię do organizowania mini-sesji. Japoński styl tworzy dodatkowy urok, sprawia, że ​​chcesz wiedzieć więcej. Skorzystaj z pamiętnika i dowiedz się, co dokładnie doprowadziło bohatera do tego odległego kawałka ziemi pośrodku głębin oceanu!


Reklama

Pobierz Mistyczna ucieczka 1.26

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.26 (23)
Data umieszczenia 2020-04-21 05:39
rozmiar 66.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/09 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |